Som ozaj "vinný"?

Príspevok v téme: Som ozaj "vinný"?
šalát

caute, tak v rychlosti, zacal som sa stretavat s jednou slecnou, omnoho vacsiu iniciativu mala ona, problem je ze som sa dozvedel, ze moj kamarat je do nej zalubeny, odvtedy je ku mne odmerany a celkovo ma v ramci partie ovdtedy nikam nevolaju a celkovo ignoracia, mne sa to dievca zacina pacit coraz viac a nechcem jej povedat ze bude lepsie ak to nechame tak, ale zase nechcem byt vyradeny z partie, i ked neviem ci mi taki ludia vlastne stoja za to, dakujem za vase nazory, vek uz je nad 24, ak by niekomu prislo ze to pise nejaky teenager =)

kafe

0vecka, aky je medzi tym rozdiel? Preco si kocka nemoze slobodne vybrat, o koho ma zaujem (je nezadana) a chlapec sa ma brzdit, kvoli neopatovanym/neprejavenym citom kamarata?
Mala som kamosa, do ktoreho bolo zalubenych par bab z partie (ja tiez). Co by tym on vyriesil, keby si nenasiel frajerku, ale BRAL OHLAD na vsetky zalubene trubky, ha? Alebo keby ho baba nechcela len preto, lebo ma kopu platonickych obdivovateliek, tak treba na ne brat ohlad... ved to je uplne smiesne! Naopak, mne tym chlapec velmi pomohol, ked si konecne nasiel niekoho srdcu blizkeho.

0vecka

je rozdiel pacit sa a byt totalne rachnuty ze kvoli tomu ani nespi... :) ale ja by som do toho siel ak by som si myslel ze to ma buducnost

kafe

nie, nie si vinny.
Mne sa raz stalo nieco trosku ine. Som sa vyjadrila pred kamoskou o jednom chlapovi, ze sa mi paci a on isiel po kamoske. Ta odmietla cokolvek s nim riesit, ze ked sa mi paci, tak take cosi neurobi, aby mi ho "prebrala". ??? Som nechapala o com toci preboha, ze sa mi niekto paci neznamena ze ho chcem, ja som s tym naopak vobec nemala problem a presviedcala ju, nech ide do toho ak chce... Mi to pride dost na hlavu postavene. Take pravidla ad absurdum.
Kasli na to, nic zle si neurobil, ak to kamosi nepochopia, radsej kasli na nich.

MultiLevel

Ovecka, aj keby to tak bolo ako pises, tak co s tym ma zakladatel temy?? Teraz si akoze nikdy dievca nemoze nikoho ineho najst, toboz nie z ich partie, lebo nejaky chalan bol odmietnuty? Detinsky pristup...inak to neviem nazvat :) Je uplne jedno, co sa stalo tomu "nestastnikovi". Tu ide o to, ze si to ma sam spracovat vo svojej hlave a nie nutit este inych, aby trpeli s nim, vid zakladatel temy...

0vecka

2 MultiLevel co ked spravil a aon aho odmietla??

dost malo o tom vieme... ale celkovo by si to mal chlapec rozmysliet.. ak si mysli ze by si so slecnou mohol zalozit rodinu tak ja by som do toho siel....

MultiLevel

"Nestastne zalubeny" :D to je super pojem :D Ked je taky nestastne zalaskovany, tak co neurobil on prvy krok?
Chlapec je asi este nezrely, pretoze ty nie si predsa povinny sa kazdeho z kamosov pytat, ci si mozes s niekym zacat, ci preboha nie je niekto do niekoho nestastne zamilovany :D
Pripomina mi to situaciu, ked som sa zasnubila a jedna stara kamoska mi vynadala, ze ona je dlhsie s priatelom a nemali este zasnuby a ako som si cosi take dovolila urobit, ze to nie je voci nej fer :D Nuz, niektorym ludom nevysvetlis.......Ako, ak chces, pokecaj o tom s kamosom, ale opakujem, ty nie si povinny zistovat si dopredu, ci si vobec mozes dovolit dvorit niekomu, len preto, aby z toho nebol nahodou problem...Tvoj kamos mal davno tej babe povedat, co k nej citi..neurobil to zjavne a je cisto jeho problem, ze sa z toho nevie dostat

Sejla

tvoj kamarát sa správa detinsky. To, že je nešťastne zaľúbený, je jeho problém, prečo by to malo teba obmedzovať?

Nina.

Kamarát keď mal o ňu záujem tak mal dosť času snažiť sa o ňu a aj teraz má ešte možnosť. Ak ale ona má záujem o teba a sympatie sú obojstranné tak choď do toho.

Agnes998

Musis si sam vybrat ci chces radsej tu slecnu alebo kamarata a partiu. Vek uz mas na to, aby si si zacal vazny vztah a nebol odkazany hlavne na nejaku partiu. A ak ta z nej vylucia kvoli tomuto, asi to az taki dobri kamosi neboli, ved si nikomu dievca neprebral, ona sa rozhodla sama.