Tieto vztahy...

Príspevok v téme: Tieto vztahy...
Fero270

aute...
Chcem sa Vas opytat na nazor a nejaky rady, ak bude vobec aj dake treba...
Zoznamil som sa s jednou slecnou, teda segra dohodila.....Ja mam 23rokov, ona 22...Stretli sme sa zatial len 3x...vzdy bolo fajn, pokecali v nejakom bare na kave a tak...pusa zatial este nebola, jedine objatia...bolo vidno ze ma zaujem, lebo ma volala ci ju pridem pozriet aj do roboty, ci nepojdeme niekde na turu, aj do kina alebo divadla chcela ist, nebol som proti...proste nemala problem sa stretnut ked sa sme dohodli...a zrazu nastal boom...asi dva dni po poslednom stretnuti volala so sestrou, ze co ako...a povedala jej ze ma bere ako kamarata co som nechapal ked sa ani tak nespravala a pred tym chcela ist so mnou tam ci onam...tak mi to nedalo a musel som jej zavolat...pekne sme sa porozpravali, a na konci rozhovoru som sa musel opytatl resp. aspon naznacit v zmysle ze ako dalej...no a povedala ze uz dlhsi cas ma v tom prsty druhy...aj ked o nom vravela ze je to taky mulo, nevie co chce a tak (teda sestra mi to tak povedala)...tak ja neviem, preco sa teda so mnou stretavala? ako dost ma to zarazilo...ci som niekde spravil chybu ja...netusim....postrehy, navrhy?? dik

xo

no a mohlo sa stat aj to, ze najprv mala zaujem a potom sa jej nieco znepacilo.. i ked.. objatia este nic nemusia znamenat. Mozno si do toho isiel az velmi optimisticky. Nesmut, toto co sa ti stalo sa stava dost casto ludom. Treba to hodit za hlavu a ked chce ta mat len za kamarata, budte kamarati. Darmo by si sa snazil to pochopit aj tak by sa ti to nepodarilo.

Fero270

Tak ja som nemal ist problem na turu, kino a pod...ani som netlacil na pilu...len som v jeden vecer volal sestre a povedala mi ze s nou volala a jej vravela ze ma berie ako kamarata, a aby som sa nenamotaval...nakoniec ked som jej volal a len tak opytal a naznacil, tak povedala ze uz dlhsie ma v tom palce iny chalan, aj ked vravela o nom co vravela...(ze je taky a onaky a tak...) Ako ja som nemal problem spoznavat sa...a podaktory vraveli ze som isiel na to moc "zlahka" k tomu spraval moc kamaratsky, a ze som jej to mal dat hned najavo (pusov a tak)...len este rozmyslam ze ked sa do toho furt vrtala segra, ked volali tak sa stale pytala co a ako a pod...ze ci ju to nejako neznechutilo...

MultiLevel

Hm....podla toho, co pises je jej spravnie od zaciatku na urovni priatelstva. Ak sa s tebou nejaka zena chce vidiet obcas a robit nejake aktivity (divadlo, turistika atd), neznamena to, ze ide automaticky po tebe. Povedala, ze ta berie ako kamarata a tak sa aj sprava. Jedine ty si si to zle vysvetlil podla mna. Pretoze z troch stretnuti a so zaujmu o dalsie stretka, robis hned "vztah". Mal si to pekne nechat tak, nechciet hned po troch stretnutiach vediet na com si...Och, nerozumiem niekedy ludom, preco si prosto neuzivaju co je, ale hned chcu vsetko "zaobalovat a tlacit do niecoho"...Ved tato faza kamaratstva je uplne perfektna. Ved ty ju ani nepoznas...z par stretnuti v bare vies o nej prd, a nie to, aka v skutocnosti je. Namiesto toho, aby si sa s nou co najdlshie stretaval ako kamarat a spoznaval ju, tak chces po troch stretkach vediet na com si...A keby ti povedala, ze ta chce, tak by si bol schopny aj zacat vztah. Nuz, ja nepoznam vztah, ktory by po par kavickach vydrzal. Ide o to, ze do vztahu by si mal ist aspon s tym, ze si toho cloveka zazil v roznych situaciach a nie po troch kavach chciet vztah. Nemas tak sancu vediet, s kym to do vztahu ides. To je moja rada do buducnosti :) Dievca ti velmi pekne navrhlo turistiku, divadlo, tak si to mal prijat a spoznavat sa navzajom aj inde, ako na zadku v bare....

prcko334

ludia vela trepu a zenu treba brat vzdy s rezervou, pokial teda ozaj nevidis ze to mysli seriozne s tebou, to snad poznas, btw. zena ma vzdy niekoho v zalohe aj ked ti vyprava kadeco