Hľadám parťáka / parťáčku na dovolenku 2014

rogam

Magor, ja by som sa zasmial, ak by ta majka bola napriklad 120 kg podobana baba s nulkami prsiami a vyzvala by ta, aby si splnil, cim sa tu vyhrazas :)

Marakuja

Osobne si myslím že by to mohla byť aj sranda ísť na dovolenku z náhodným človekom a určite aj zaujímavá skúsenosť do života, ale samozrejme to môže mať aj svoje riziká. No ale predpokladám že skôr ako by s tím človekom išla na dovolenku tak sa o ňom bude snažiť aspoň niečo zistiť keď už jej niekto napíše. Zaujímalo by ma či sa aj slečna niekomu ozvala :)

nytimes

No sex by chcel po veceroch kazdy normalny chlap ktory nie je impotent, takze nic zle v tom nie je... Aj ked dnes sa slovo "uchyl" pouziva aj na kazdeho kto len nie je asexual a ma normalne libido. Kazdy chce sex, to je aj primarnou motivaciou 99% muzov preco si hladaju zeny a lasky, a vedia to ako muzi, tak aj zeny, ktore tejto skutocnosti rady vyuzivaju vo svoj prospech.:) Takze mi pripada dost pokrytecky tento typ vyhlaseni ako sa vsetci hraju na ciru asexualnu romantiku kde sex je akoby cosi zle, v zmysle, ze ak muz chce sex tak je "uchyl", a ak zena, tak je "k*rva". Ale to uz asi patri k nasej pokryteckej umelej spolocnosti.

pistek

...vsak si nerobte haluzky) ja autorku prispevku chapem. Ale ak uz dala moznost partaka, tak asik si musi uvedomit vysoku pravdepodobnost ci skor istu samozrejmost, ze zo strany muzov je normalne aj to, co napisal magor a mala by byt na take nieco pripravena. Ale zas mozno prave aj toto mohol byt zamer si takouto formou nejakeho muza najst spoznat, vybrat si z moznych zaujemcov a prezit s takym, co ju najviac oslovi ocari dovolenku..

bobobu

nepíšeš odkiaľ si, to berieš z každého kúta slovenska?
a to si ochotná riskovať že dovolenku stráviš aj s blbým človekom či uchylakom? Potom čo zutekáš uprostred dovolenky domov? Nerozumné od teba