Hemoroidy

fiona

no ja by som rada skusila aj akupunkturu, ale uz v sobotu odchadzam na dlhsie z domu, tak to nestiham:-( viem ze je dobre mat pravidelnu stolicu,ale ja mam taky problem, ze ked som v cudzom prostredi, tak sa psychicky zablokujem ze tam nejdem na WC aj 8 dni, neviem co so sebou, lebo ma to stve...

Dancul

Ahojte, za aky dlhy cas mozu hemeroidy zmiznut?myslim za kolko dni sa ta hrcka vtiahne spat?a co sex a hemeroidy, id eto dokopy?

RNG

Propolis je fantasticka vec. Co vselico urobi, to sa este len skuma.
Problem je len, ze tak ako medu je aj mnozstvo rozdielnych zlozenii propolisu. Zavisi totiz, kde sa vcely nachadzali, ked zbierali pel a nektar.
Obcas sa najde aj zamoreny...

aviril h

ano RNG, aviril bol perfektny, zial, uz ho nedostat, ako vsetko co dobre ucinkovalo na rozne choroby postahuju z trhu a nahradia pardon za vyraz-drahymi srackami,sorry.
inak vyskusajte obycajnu propolisovu masticku od vcelara po kazdej stolici-staci tenucka vrstva pravidelne

mjaník

fiona-najrýchlejšie sa dá zbaviť pomocou akupunktúry-u jednoduchých stačí 1-2 sedenia,u zložitejších 2-4Body sú na končatinách,takže sa ani nevyzliekaš

fiona

to naan
pls spominala si ze poznas nejaky dobry sposob liecenia hemoroidov aj bez op, mna trapi zlata zila, ale ta vonkajsia.skusam rozne masti a sedacie kupele.budem ti vdacna za informacie frgi@operamail.com

jjj333

Pri druhom a tretom stadiu ZIADNE!!! kremy nepomahaju. Operaciu neodporucam, ta sa robi len pri velmi pokrocilom tretom stadiu. Zakladom je zbavit sa strachu a dat si urobit vysetrenie. Ak nepojdete teraz, hemoroidy vam narastu a potom sa uz operacii nevyhnete (operaciou riskujete narusenie funkcie zvieraca a pod.)
Znova odpúrucam podvazovanie. Robi sa ambulantne, trva to par minut. Fakt to neboli, navsteva zubara je urcite neprijemnejsia. Keby som to vedel skor netrpel by som tak velmi cely zivot. Hemoroid sa pod tlakom vcucne do malej rurky a nasledne sa nan nasadi gumeny kruzok, ktory ho stiahne, nedovoli prekrvenie a sposobi jeho zcvrknutie. Gumicka o par dni odpadne a po hemoroide zostane len tuha hrcka.

jjj333

Z vlastnej skusenosti odporucam podvazovanie hemoroidov, takmer bezbolestne, po tyzdni zacnete novy zivot. Niekolko dni po zakroku slabe krvacanie a tupa bolest, ktoru vam velmi ucinne pomozu potlacic cipky VERAL (pouzivaju sa proti bolesti a zapalom pri reume). Odporucam kontakt na sukromneho chirurga MUDr. Kovacsa v Rimavskej Sobote - ma s tym skusenosti a mne pomohool vratit sa do normalneho zivota.

RNG

Ja som nikdy netvrdil, ze to co pracuje na mne a pracovalo na mojom otcovi musi pracovat na kazdom. Vsetci sme velmi individualni, tiez stupen hemoroidov je rozny.
Ja som tiez casto trpel, ale ked som si mal predstavit, ze by som mohol byt operaciou poskodeny(niekolko percent ma potom problemy so svieracom na analnom otvore), tak som to radsej vydrzal a zatial mi to pracuje.Posledne krvacanie som mal uz pred rokmi a vyse roka som nemal ziadne priznaky-ziadne svrbenie ani bolest.
Rozhodnutie je na tebe, je to tvoje vlastne telo.Toto je len forum, kde sa vymienaju rady a skusenosti druhych, s ktorymi nikto nemusi suhlasit.

cica

sevas kosa,vies co je to sediet na prednaskach tak ze raz sedis na pravej a raz na lavej polovicke zadku lebo ta to boli tak ze ides z toho zomriet?????!!!!!a ked sa k tomu prida aj svrbenie je to "FAKT SKVELE" tak mi nehovorte ze masticky a kremiky mi pomozu,lebo mi uz 8 rokov nepomahaju,len zmiernuju priznaky...nikomu by som nepriala to,co zazivam teraz ja,uz mesiac v kuse ma svrbi anal,ziadne maste,ziadna strava,nic nezabera a vysledky?-tie su v najlepsom poriadku...uz pomaly prichadzam o rozum,ze neviem ako dalej iba riesit to operaciou!!!!!