Pálenie pri močení

Príspevok v téme: Pálenie pri močení
žena_ke

Zdravím,
mám taký problém, s ktorým už začínam byť zúfala, keďže lekári mi nevedia zistiť diagnózu.
Z ničoho nič ma niekedy začne páliť pri močení, až do takej mieri, že plačem od bolesti. Močím veľmi často a málo. Pijem urologický čaj a v takýchto akútnych prípadoch si zoberiem ibalgin, ale aj ten zaberá len na par hodín. Tento problém sa mi opakuje v rôznych časových intervaloch niekedy dvakrát do mesiaca niekedy až za 2-3 mesiace z ničoho nič. Raz som s týmto musela už ísť aj na pohotovosť tam ma poslali na urológiu našli mi v moči len jeden krížik takže diagnostikovali, že problém bude inde. Potom ma poslali na gynekológiu oni samozrejme hneď vylúčili žeby to bol problém z tejto strany. A nakoniec ma poslali ešte k chirurgovi kde bol opäť negatívny nález. Mám aj svojho urológa aj gynekológa, no akonáhle mi pri týchto bolestiach zoberú moč nič v ňom nieje maximálne jeden krížik. Preto mi urológ dá nejaké antibiotika po ktorých mi je tak dobre mesiac a problém sa opäť opakuje. Samozrejme som vyskúšala aj iných urológov a gynekológov ale bez úspechu. Nikto nevie prísť nato čo mi je. Okrem pálenia pri močení pociťujem aj rýchly nárast teploty. Celkom mi pomáha ak si sadnem do teplej vody alebo suchý obklad okolo krížov, no pri väčších bolestiach veľakrát už ani to.
Preto Vás silno prosím, ak máte niekto podobný problém, alebo mi viete nejako poradiť napíšte mi. Budem vďačná za každú radu.

edita

Dobrí deň,
mám podobné problémy často chodím močiť niekedy ma to štípe niekedy mám super dni,že vobec a takto asi 3-4 mesiace chodím so strachom do školy ,že mi bude treba ísť stále na WC som z toho zúfala.Niekedy pocitujem pálenie po močení ale velmy dlho aj hodinu a je to nepríjemné .Bola som dať vzorky moču a najprv,že čiastky krvi sú tam ale žiadny zápal potom ešte raz poslali do nemocnice na testy a nič všetko OK.Brala som antibiotika ukludnilo sa to viacmenej ale zasa to prišlo :/

edita

Dobrí deň,
mám podobné problémy často chodím močiť niekedy ma to štípe niekedy mám super dni,že vobec a takto asi 3-4 mesiace chodím so strachom do školy ,že mi bude treba ísť stále na WC som z toho zúfala.Niekedy pocitujem pálenie po močení ale velmy dlho aj hodinu a je to nepríjemné .Bola som dať vzorky moču a najprv,že čiastky krvi sú tam ale žiadny zápal potom ešte raz poslali do nemocnice na testy a nič všetko OK.Brala som antibiotika ukludnilo sa to viacmenej ale zasa to prišlo :/

matway

Tak toto musí byť veľmi nepríjemné, ale na všetko je riešenie. Ja to vidím v sústavnej reifekcii, keďže /predpokladám/ máš svojho stáleho sex. partnera. Baktérie, ktoré sa neustále u teba množia, alebo si nimi sústavne infikovaná, sa ti vracajú, a problém aj po antibiotikách pretrváva. Rada: piť veľa čistej vody /filtrovanej/ a piť čaj na ľadviny /v čajovniach vedia poradiť/, na koniec, či skôr začiatok likvidovať baktérie, ktoré spôsobujú močové, pohlavné infekcie. Gardnerella, próteus, campylobakter, E-coli alebo salmonely, chlamídie. Zmeniť svoj životný štýl.

RNG

Mirobov co to mozu sposobovat je hromada, lekari robia testy kultivaciou len na niektore. Zapaly sliznic mozu byt sposobene napr aj nasimi vlastnymi virusami, ktore nosime v tele cely zivot. Preto odporucam dnes, v case tichych viralnych epidemii si zvysovat aktivne viralnu imunitu. Viac na to pozri cez google pod mojim nickom a temou Herpes. Tam menujem rozne antiviralne doplnky, ktorymi sa da znacne zvysit viralna imunita pre kazdeho, nielen pasivne cakat, kym nas virusy poskodia.

m8

hned ako sa troška ochladí, poriadne sa poobliekať na noc tepláky, gaťky celé, nie tangáče, nikdy zo sprchy neutretá chodiť po byte, vždycky dole sucho a teplo. ten urologicky čaj troška pomaha, neprestavaj piť. musiš sa vyvarovať chladu, ak maš priateľa, tak to robte pod paplonom a hneď do sucha a tepla. pokial sa to nezlepší, tak určite sa raď s lekárom, čo by to mohlo byť, držím palce

Nessynka

Odporúčam ti kúpiť si urinal medical.. jedna tableta denne, ja užívam aj brusnice, vtedy pijem veľa vody aby sa uľahčilo močenie. Mna tiež páli pri močení ak keď nemám zápal. Proste to len tak niekedy dojde a nedá sa to vydržať a trvá to a trvá a nič nezaberá, u mňa až na tie brusnice a urinal podporuje tiež ničenie tých baktérií. A anionove vložky. Ja tiež neviem z čoho to je, liečila som sa na zápaly, mykózy proste všetko čo tam dole môže spôsobovať pálenie. Ak to nie je zápal močových ciest, skús sa dať vyšetriť na iné choroby pohlavného ústrojenstva. V moči nemusíš mať zápal, za to môžeš mať narušené prostredie pošvy a moč ti ho iba dráždi ak je silný. Laktacyd na podráždenie tiež upokojuje bezprostredne počas pálenia. Chápem ani mne nikto nepovedal jednoznačnú diagnózu, preto kombinujem a pokojnejšie spávam.