Koľko kcal denne prijať ak cvičím?

lencika

pomaly a s mierou, ale myslim ze ides na to dobre ze nechudnes nezmyselne ked cvicis potrebujes jest najma bielkoviny vela si o tom citaj

trdlicko

1000 kcal denne je velmi malo..

denne by clovek mal prijat okolo 2000...tak ked chces chudnut, prijmaj tak 1200-1500..pokial nejes sladke a sacharidy jes doobedu a poobede hlavne bielkoviny, zeleninu tak nevadi ked zjes aj viac kcal..tym ze to vyskaces, kedze cvicis, spalis za tu hodinu dajme tomu 400 kcal.. a ked za den zjes 900kcal - 400kcal = 500kcal v podstate zjes tym padom za den a to je strasne malo

praveze telo bude potrebovat viac a zacne si robit zasoby a budes priberat

peťa511999

asdfg132 cvičim workouty z youtube, konkretne z fitness blender, chcem schudnúť cca 4 kg, teraz som začala prijmať denne 900-1000 kcal. Jem aj zeleninu aj ovocie, ryby, žiadne sladké ani príliš slané. Dúfam, že sa výsledok ukáže čoskoro. Pred rokom som schudla 11 kíl za 6 mesiacov/aj som cvičila), ale momentálne mam 56 kg, no chcela by som schudnúť ešte trošku a spevniť telo. No velmi sa mi nedarí schudnúť, neviem čím to je. Stále niesom spokojná so svojim telom.

asdfg132

ako cvicis? kardio na schudnutie, alebo chodis do fitka a chces svaly?

tusim sa odporuca chudnut cca 2 kg mesacne, takze by som postupne upravoval stravu tak, aby som na tvojom mieste schudol 0.5kg tyzdenne(ak chces schudnut).
hlavne to neprehanaj a prijimaj rozmanitu stravu, aby ti daco nechybalo.