Ako a čím sa správne oholiť medzi nohami?

Príspevok v téme: Ako a čím sa správne oholiť medzi nohami?
Clare

Mám 16 rokov a už dlhšiu dobu ma trápi to ako a čím sa správne oholiť medzi nohami. Nepáči sa mi keď tam mám chlpky, snažím sa oholiť úplne a dohladka no vždy keď sa oholím tak hneď na druhý deň už to mám celé pichľavé a chlpky znova rastú. Veľakrát sa mi stalo že som si porezala pokožku v oblasti malých pyskov aj vyššie, sem tam mám vyrážky a červené bodky, niekedy ma to celé svrbí. Tak by som chcela nejaké rady a tipy čo najlepšie použiť, či nejaký ten olejček, penu na holenie ale aj čo si dať po holení, aké žiletky sú dobré (momentálne používam wilkinson, a ako celkovo postupovať. Existuje aj nejaký ten nebolestivý spôsob holenia, ktorý keď vyskúšam budem mať na dlhší čas pokoj a nie len na 2-3 dni? Bojím sa vyskúšať tie depilačné pásiky kvôli bolesti, už raz som to skúšala na nohy a nevydržala som. V smere alebo protismere rastu chlpkov, skušala som oboje a neviem no. Budem vďačná rada ak mi niekto na toto čo najskôr normálne odpovie a poradí.:)

M3246

Ahoj kup si epilator,ktory vytrhava chlpky, ja ho pouzivam cca 2 mesiace chlpky mi uz vobec nerastu, staci odepilovat aj raz za mesiac. pouzivam ho na cele telo, aj medzi nohami, aj na podpazusie. Treba natriet kremom aby si nemala vyrazky, kazdy den kremovat aby chlkpy nezarastali.
Co sa tyka bolesti- musis vydrzat, boli to asi len prvy-druhy krat.