Hľadám kamarátku / BFF

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku / BFF
Sabča 13

Ahoj :D , Volám sa Sabina mám 13 rokov bývam v Bratislave ...... A vlastne hľadám dobrú kamošku.. Som taký typ viac šialený :D . Vlastne hľadám kamošku kvôli tomu vždy ma nejaká podrazila asi 5 krát buď mi napísala cez FB mám inú alebo so mnou nerozprávali.A proste chcem mať dobrú kamošku tým že ma podporí , pomôže a poradí atd.. Nemám ani si s kým dobre pokecať ani popísať ... Moje záľuby sú počítač, bicyklovanie , šport behanie, tanec . atď, Sabča 13

SofiaTicha

Ahojte ja som nedávno asi pred 2 mesiacmi stratila svoju bff po jednej veľkej hádke sa spolu nerozprávame. Som z Nitry a hľadám dievča ktoré by so mnou chodilo von a bolo dobrou kamarátkou/bff
Ja mám síce kamošky ale to sú len veľké falosnice. Mám 13.

ella811

Čaute. Ja mám 13. Ale nehľadám BFF. Ja mám veľa kamošiek aj kamošov, bavím sa s každým(aj keď s niektorými si pochopiteľne rozumiem viac) a keď sa s jednou nedohodnem tak sa bavím s inou. BFF, čo by som osobne premenila na BF, lebo FOREVER nie je vôbec isté...tak tú mi ani netreba. Keď sa s ňou pohádate, tak žiadnu inú nemáte lebo úplne nezmyselne čas trávite hlavne s ňou a nové kontakty nepovažujete za vhodné, ale to je veľmi zlý postoj. Keby ste sa neviazali na jednu kamošku tak by ste tu teraz nepísali, lebo by ste mali X Y ďalších priateľov. Nemyslím to zle, ale rozšírte si obzory a uvidíte, že zrazu sa budete mať s kým porozprávať. Nie je nič zlé na tom mať najlepšiu kamarátku, ale podľa mňa nie je dobré sa na ňu prehnane viazať. :-)
No veľa šťastia pri hľadaní priateľov. :-)