Kontakt

Príspevok v téme: Kontakt
Niekto_20

Zdravim, viem, ze moj prispevok asi uplne nezapada do danej sekcie, ale vytvaram ho z dovodu, ze toto forum uz navstevujem nejaky cas, pretoze tu narazam na prispevky od ludi, ktori to maju podobne ako ja, a aj vdaka tejto stranke som nadobudol mnoho skusenosti a to nazory a pohlady inych ludi na problemy, ktore sa priamo aj nepriamo tykaju tych mojich. Prejdem uz ale k veci. Vdaka tomu, ze som introvert, som nikdy nemal vela kamaratov a taktiez fakt, ze moje nazory a presvedcenia sa v znacnej miere lisia od mojich rovesnikov. Vacsinu casu som bol a vlastne som stale sam. Touto cestou by som chcel naviazat kontakt s ludmi, ktori to maju podobne ako ja, ktori tiez nemaju vela kamaratov/priatelov, s ktorymi by si mohli vymienat skusenosti,zazitky, proste cokolvek. Samozrejme by sa jednalo o pisomny kontakt. Ak sa pytate preco to prave pisem sem a nie na nejaku inu stranku, alebo zoznamku, tak je to preto, lebo ja nehladam priamo vztah. Je mi jedno ake bude mat osoba pohlavie, ako vyzera, kolko ma rokov a co sa tyka stranok typu pokec, take naozaj nemusim, skusal som, ale tam chodi uplne iny typ ludi a vacsina z nich ajtak hlada vztah, alebo aspon niekoho na flirt. Ak to niekoho zaujalo, moj email je sakafawa4419@gmail.com

Niekto_20

Kedze nemozem upravit prispevok, tak musim spravit dalsi. Mne ide skor o anonymne popisanie si s niekym, nemam zaujem hned sa stretnut a prispevok som nevytvoril konkretne za ucelom najdenia si vztahu, takze poprosim ludi, ktori mi budu pisat, aby to mali v merku.