Bolest triesla

Príspevok v téme: Bolest triesla
lubo11111

dobry den... v sobotu na konci treningu som pocitoval mensiu bolest v triesle... tak som to radsej nechal tak.. v pondelok na treningu hned pri prvom šprinte som pocitil dost velku bolest v triesle a nedalo sa mi poriadne šprintovat... ked som šoferoval domov stale ma to bolelo ako som stlačal spojku a ked som vysadal z auta a chcel zodvihnut lavu nohu dost to bolelo (nič čo by sa nedalo zvladnut) a boli ma to uz tri dni pri zdvihnuti nohy(schody,obliekanie atď..)... chcel by som sa opytat ako to liečit alebo to mam nechat tak a ono to prejde ? a popripade ako dlho sa to lieči ? nerad by som kvoli tomu vynechaval zapasy...dakujem

Jakub123123

Dobrý deň.. chcel by som sa opýtať na bolesti triesla. Aktívne sa venujem futbalu no už dlhšiu dobu pociťujem bolesti ľavého triesla cca od februára.Pri behu to nepociťujem akurát pri rýchlom rozkročení alebo pri daní nôh ku sebe ma pichne a bolesť mi potom pretrváva ... mal som pauzu asi 5 týždňov bral som reparil a natieral som to thajskou masťou. Pred dvoma týždňami som opäť začal trénovať a zase ten istý problém , pred tréningom sa poriadne rozcvičujem takže nerozcvičením to asi nebude . Chcem sa spýtať či by to nemohlo byť kôli mojej váhe a výške mám 196 cm a 98 kg .. Za akékoľvek imformácie Vám ďakujem , veľmi by mi to pomohlo.

trdlicko

no mozno si si to pri treningu natiahol alebo nieco...par dni si daj urcite pauzu, kup si nejaky chladivy gel, masiruj si to a snad to prejde :) ak ta to po tyzdni neprejde, vyhladaj lekara