Marihuana a zlé stavy

Príspevok v téme: Marihuana a zlé stavy
JimmyD

Dobry večer,
včera som mal trávu z jointa asi tak 5-6 možno trocha viac ťahov, no a nezapôsobilo to na mňa dobre zo začiatku smiech a potom stavy, že mi to už neskončí, cely som sa triasol a psychicky mi nebolo dobre. Potom som celu noc zvracal z toho a stale sa mi tocila hlava a zase som sa bol ze mi to tocenie hlavy už neskonči. Už som mal tiež zlé stavy a proste ja ani neviem či sa mi podarilo si to niekedy vychutnať, keď vidim ludi ako su zhuleny a smeju sa a citia sa dobre, vlastne ja som ten pocit ani ešte nemal. Napriklad tem kamarat čo mal somnou toho jointa mal tak jak ja z toho a nebolo mu nič zle tak ako mne. Mam pocit že to na mna posobi ako silny halucinogen proste sa mi všetko zda byt nerealne, a nejak si furt naevokujem že to neskončí a stoho ma ide potom drbnůt. Napriklad keď som bol vtedy z toho jointa sfajčený tak som nalieval kamaratovy kofolu a mne sa zdalo že som mu už nalial plny pohar a zdalo sa mi že mu to nalievam už aj niekolko minut no popri tom mal iba nejak 5 centimetrov od spodku naliate a mohlo to trvat tak maximalne 3 sekundy a mne sa zdalo ze to trva dlhšie - z tohoto som sa zase naplašil že neni somnou niečo v poriadku a že ostanem taky nafurt... Proste je možne že mi bude niekedy z toho tak ako ma alebo si to uz radsej nemam vobec dať? Nejaké rady a názory, poprípade pomoc ak sa vam uz nieco podobne stalo
JimmyD

Prezyvka

Ty si dobry magor ked do seba pchas drogy ked mavas schizofrenicke stavy. Je celkom mozne ze mas schyzofreniu. Na tvojom mieste by som uz nic nebral

lh

ja som mal take iste stavy a mam ich dodnes...je to aasi 3 roky aj viac ta derealizacia ze sa mi zda byt vsetko ako keby sen a pozeram sa na svet z ineho uhla pohadu :) a neverim ze to as niekedy prejde :D

JimmyD

Hej hej, ja viem, že sú to typické účinky napriklad aj také mravčenie po tele, ale trpnutie alebo co to je, napriklad ten kamarat to mal tiežno zvladal to ja som sa toho zlakol a bolo mi to neprijemne tie stavy, škoda no.

doubledog

ved to s tou kofolou, tj. odlisne plynutie casu je uplne typicky ucinok.

cize ty mas presne tie stavy, ktore mas mat, ale bojis sa ich a nevyhovuju ti.

ak mas z nejakeho dovodu pocit, ze to chces dalej skusat, tak hul opatrne, najprv si daj jedneho sluka, potom prestavka, nech sa ucinok poriadne rozvinie a potom pripadne davaj viac.

nehul rovnakym tempom s ludmi, ktori znesu vela.

ale osobne si myslim, ze patris k tej skupine ludi, ktorej trava nerobi dobre.

dr.weed

ved to nefajči ked ti to nerobi dobre v prvom rade. ked uz silou mocou chceš tak si daj jeden dva šluky a nie 5-6, ak ste mali nejaky silny material a zjavne vela nehulis, tak sa necuduj ze mas taketo stavy... pokial si slopal, to tiež vela spravi... stavalo sa aj mne ze som sa zgrcal len z weedu, prešlo a bolo okej, ale tiez ti to skoncit nemusi, kamoš sa nahulil a ostal depersonalizovany. moja rada znie: nesil to, bud to nefajci vobec alebo si daj menej...