Otazka na RNG - bojim sa

Príspevok v téme: Otazka na RNG - bojim sa
jacki

Ahoj Rng chcem ta poprosit o radu.Pobolieva ma pravy prsnik pred 6 mesiacmi som bola na ultrazvuku a vsetko bolo v poriadku.Chystam sa znova na ultrazvuk no velmi sa bojim.Chcem sa poradit ci to moze byt rakovina prsnika alebo zlazy ked bolo vsetko v poriadku.Velmi sa bojim menzes som uz mala takze tym to nebude a tehotna niesom.Mam 23rokov.Dakujem.

RNG

Hrcku v prsiach su dost bezne, ale mozu sa zvrhnut, ked mas privela estrogenu alebo roznych zamoreni v tele.
Bat sa netreba, ale treba konat.
Minimum, co vsetkym ludom radim je brat selen, jod, vitaminy C E D-3, K-2, mikrovlakniny a probiotika. To vsetko mame v nedostatku a to vsetko ma vplyv vseobecne na zdravie, vcitane znizenia pravdepodobnosti tvorenia nefunkcnych tkaniv, tj aj rakovin.
A v pripade podozrenia na rozne utvary, nefunkcne, co sa tvoria najma pri zamoreni tela si treba telo enzymaticky a absorbcne precistit.Vysoke davky napr entericky pokrytych enzymov, ako pancreatin(2 x 6000 mg ekvivalent) a branie dostatku mikrovlaknin precisti telo pomerne rychlo a pomoze odburat rozne nefunkcne utvary a rozne ine zamorenia.