Priatel ma nieco na penise - hanbi sa

Príspevok v téme: Priatel ma nieco na penise - hanbi sa
Drobinka

Dnes sme s priatelom dostali na seba chut. Zacala som mu to robit rukou a ked som sa chcela k nemu dostat ustami, vsimla som si, ze na predkozke ma nieco, co tam pred tym nemal. Taku malu mapku (flak), akoby s drobuckymi bielymi bodkami. Nikdy pred tym som si to nevsimla, preto som sa na to isla so zaujmom pozriet. Priatel sa ma vsak spytal co sa mu tak pozeram na penis a ked som mu vysvetlila, ze tam nieco ma co pred tym nie, odtiahol sa a zacal vyvadzat, ze co ho sledujem, ze ci som normalna, ze to tam ma od malicka. Kedze som si to nikdy pred tym nevsimla a to by som si veru vsimla, tak som ho poprosila, nech mi to ukaze, ze sa spolu na to mrkneme. Zacal byt hrozne neprijemny, vraj som hypochonder, co urobi aj z blbosti problem a ze mi to neukaze. Lenze mne sa to podobalo na obrazky HPV, ktore som nedavno videla a teda som ho poprosila, ci by s tym nemohol ist k lekarovi. Cele to skoncilo hadkou , vraj robim z komara somara...Je jeho spravanie normalne? Je to moj orvy sexualny partner, on vsak mal predo mnou babu, ktora uz v 16 rokoch zacala spavat s akymsi dedinskym povalacom...Plus este ked sa to podoba na HPV, tak som len chcela aby sa nechal vysetrit...div ze sa za moje odporucanie nenastval...Chlapi, to ste taki citlivi? Obaja mame 22 rokov

len tak

Len nech ide k lekarovi. Jasne ze sa brani a vyhovara ale to su typicki muzi. Ked maju ist k lekarovi tak sa brania ako cert krizu. Ved preto aj umieraju skor ako zeny. Zdravie je pre mnohych z nich tretorade. Pekne ho dokop a ak nebude chciet tak mu daj ultimatum ze s nim nebudes spat. Ved tu ide aj o tvoje zdravie nie len o jeho.
Bud pojde na vysetrenie alebo ziaden sex.

Agnes989

Drobinka nie si ziaden hypochonder. Mozno to naozaj nie je nic vazne, ale odkial to mas preboha vediet. Si len laik, nie doktor. Ak si je isty, ze nic vazne nemoze mat a ak ta ma rad, tak nebude robit problemy ist k doktorovi, vsak ten z neho neodhryzne!

Drobinka

Zdravim vas vsetkych. Vcera sme mali velky rozhovor, samozrejme sa zo zaciatku hrozne branil, vraj som hypochonder, ktory robi paniku a on nemieni na tu temu kecat a bla bla bla...lenze potom som mu ukazala dva obrazky, jeden co mi poslala Maoam a jeden co som nasla ja, ten Fordyce spot. A poprosila som ho, nech si poriadne pozrie, co z toho ma on....Nakoniec sa teda ukazalo, ze by mohlo ist skor o tie tukove zlazy, ci ako to nazvat. Ale inak, je to dost podobne, takze istotu by nam dal len doktor....uvidim ci ho presvedcim i k tomu

Agnes989

Drobinka skus sa s nim este porozpravat, ale takym sposobom, ze nebudes na neho utocit, aby nemal pocit, ze utrpelo jeho muzske ego. Neobvinuj ho, ze ti mohol byt neverny, skus hovorit len tak nad vecou, ze sa ti to proste len nezda a ze by si bola rada, keby radsej navstivil lekara. Ked sa bude pytat preco, povedz, ze nebol panic ked ste sa spoznali a ani on nemusi vediet, ci jeho byvala bola zdrava alebo nie. Predsa nevie, s kym vsetkym jeho byvala spala. Takto mu daj najavo, ze mu veris (aj ked mu verit nemusis) a ze nanho neutocis. Mozno sa potom uvedomi a skor ho nejak dotlacis lekarovi. Ak by to vsak aj tak tvrdo odmietal a snazil sa z teba urobit psychicky narusenu ci paranoidnu, obrn sa a hlavne s nim v ziadnom pripade nespi! A nenechaj sa presvedcit, ze vina je na tvojej strane a ze ty si nejaka vadna, lebo nie si, mas pravo si chranit svoje zdravie!

Agnes989

Na penise ma vela muzov aj tukove hrcky, neviem ako sa to odborne vola, to nie je nic nebezpecne. Ale to nevznika zo dna na den a mal by to tam aj predtym a vsimla by si si to! Ak sa mu to tam zjavilo takto rychlo, tak je bohuzial pravdepodobne, ze sa jedna o nejaku pohlavnu chorobu, presnu diagnozu by vedel urcit lekar, takto sa da len dohadovat. Moze to byt zacinajuci herpes alebo HPV. Ak by to bol herpes, to by mohol chytit aj pred tymi 4-mi rokmi, ten virus moze spat dlho a potom pri znizenej imunite sa prejavi. Ak by to bolo HPV, tak to musel chytit nedavno, lebo ak sa ten virus uz raz vylieci, tak sa nevrati sam od seba, leda zeby sa zas nakazil. Jeho reakcia je velmi neadekvatna, podla toho jak reaguje asi ma co skryvat, ak by mal ciste svedomie, tak by nemal problem aby si sa na to pozrela a ani by nemal problem ist k lekarovi. V ziadnom pripade s nim nespi! Herpes sa neda nikdy vyliecit, HPV sice ano, ale liecba moze trvat mesiace a je to velmi neprijemne. Zajdi si aj ty na gyndu, povedz co sa ti stalo, nech aj teba otestuje na pohlavne choroby, ci si to uz nahodou nechytila. Herpes sa da zistit aj ked nie je vyhodeny, z krvi, HPV neviem.

Drobinka

Rozumiem a dakujem za odpoved....este mi napadlo, ci sa nejedna o toto -www.livedoctor.cz
Ak sa to tu nezobrazi je to stranka, kde je obrazok s podobnymi bodkami a doktor sa k tomu vyjadruje, ze ide o Fordyce's
Uvidime co dnes pri rozhovore poriesime...dakujem za odpovede a vas cas

Maoam

je to otazka imunitneho systemu, mnohi ludia nosia v sebe HPV virusy (je ich vela typov) a nemusia mat klinicke prejavy roky

na fore ti nikto neda presnu odpoved, lebo najprv sa musi diagnostikovat, ci skutocne ide o kondylomy alebo je to banalny nalez (napr. zliazky ci iny lahko riesitelny problem)

ak teoreticky vezmeme v uvahu, ze sa nakazil nie pred rokmi, ale nedavno, väcsinou dochadza ku klinickym syptomom 1-6 mesiacov od pohlavneho styku s nakazenou osobou

vynimocne sa virusmi da nakazit aj v saune, pouzitymi uterakmi ci inymi sposobmi, ale to su ojedinele pripady, tak 1-2%

Drobinka

Maoam, presne to som si myslela, ze ak ma nieco viacero stadii,tak v tom pripade ma ten moj zaciatocne....
Viem, ze tu nikto z vas nie je doktor, ale dam este jednu otazku. Sme uz 4 roky spolu a toto sa mu objavilo len nedavno. Cize je mozne ze sa nakazil byvalou priatelkou a prejavy ma az teraz, alebo musel medicasom s niekym spat? Odo mna to mat nemoze, ledaze by sa tieto veci prenasali bez pohlavneho styku...s nikym som pred nim nespala a nemala som s nikym ani petting.

Maoam

ten obrazok, to je uz stav, kde je nalez dost rozsireny, bol to iba priklad, obrazkov je dost, su rozne druhy kondylomov, ale ked si pisala ze biele bodky, nasla som tento - ci to nebude podobneho razu

no na tvojom mieste by som trvala na navsteve dermatovenerologa a NO SEX s nim