Hepatitida C

Felis

kabel, prestan ma tu citovo vydierat, mam male dieta, som na dne, Ja tu hladam podporu a nie aby si ma tu strasil. Moja pecen je absolutne v poriadku btw. a taka aj ostane. Prosim piste len ti, co mate skusenost..

kabel

ako vravim, je to tvoje rozhodnutie a tvoja volba. ano, videla som pacientov na interferone a neboli to trosky, ale to nie je podstatne. potom sa vsak nestazuj a nepytaj od darcu novu pecen, ked ti tvoja vlastna odide do vecnych lovist.

Felis

Nie je to savo, nemas ani paru. Nezabralo to mozno preto, ze som brala nizke davky, ked neskusim znova, nikdy sa nedozviem. Neviem, ci si videla ludi co si pichaju interferon, su to telesne aj mentalne trosky, dakujem, to si necham ako uplne poslednu moznost. Vela lusom mms zabralo,vyliecili sa z hepatitidy.

kabel

Felis, napriek tvojmu presvedceniu ti MMS nepomohlo, aky dokaz este potrebujes? Ked budes mat hepatalne zlyhanie, bude neskoro. Ale v principe-liec sa cim chces, liecba antivirotikami a interferonom je pomerne draha zalezitost, aspon sa tie peniaze usetria pre niekoho, kto o liecbu stoji a pomoze mu. Ty pokojne pi to Savo i nadalej, je to tvoja volba a sam nesies za nu zodpovednost.

Felis

RNG dnes som si to vsetko kupila v lekarni, silimarin, kys. lipoovu, aj selen. Nevies, ci to mozem uzivat sucasne s mms?

RNG

Tu to mate napr od mojho oblubeneho lekara, Juliana Whittakera, ktory je v alternative vyse 30 rokov a ma vyborne vysledky s nou na svojej klinike v Texase.
www.drwhitaker.com
Samozrejme udaje z internetu su uz davnio zastarale, najskor tito lekari pouzivaju nove objavy na klinikach, potom sa po case dostanu do ich periodik a az nakoniec, ked je to uz v komunite alternativnej mediciny davno zname sa dostanu na internet. Takze uvedene nie je nic nove, zialbohu monopolna medicina ovladana farmaciou o tom nechce ani pocut.
Jediny dovod tom su peniaze, ako vo vsetkom dnes vo svete, nie zaujem o pacienta, cest vzacnym vynimkam.

RNG

www.healthyhepper.com
aby si niekto nemyslel ze si to cicam z prsta s tym protokolom dr Berksona.
Ine antiviralne som pozbieral z roznych sprav tej malej skupiny lekarov, co sa odvazia napriek prenasledovaniu liecit alternativne, tj nie oficialne schvalenymi liekmi, ale stravou a potravinovymi doplnkami, hlavne.