Bratislava - priatelstvo

Príspevok v téme: Bratislava - priatelstvo
Katiee88

Ahojte.Uz som sem vkladala jednu temu ale neukazalo mi cely text :-( Tak som to sem musela vlozit znovu.
Mam 26 rokov a som z BA.Som uprimna,vesela,mila,inteligentna,zivotom preverena realistka(naivnost) u mna nenajdete :-D ..atd Hladam si kamaratku/kamarata na uprimne priatelstvo.Nie som introvertka ale skor clovek ktory si po negativnych skusenostiach dava pozor koho vpustim do zivota.Skutocnych priatelov mám ale bohuzial ziju alebo pracuju v zahranici a fyzicky sme spolu malo a samozrejme ty ktory su tu za vela nestoja az na vynimky.Som otravena a znechutena klamstvom,falos a vyuzivanim ktore su dnes v mode.Som iny typ cloveka a vnimam zivot dost realne bez tvz snivania a vytvoreneho iluzneho sveta.Vazim si ine hodnoty nez materialne a netrasiem sa za kabelkami a prkotinkami od Louis Vittona a podobne.Nehovorim,ze to odsudzujem som zena a je prirodzene,ze mam rada take cacky macky :-D ale v mensej miere.Hladam osobu ktora ma chut konverzovat o vselicom moznom,poradit sa ked je nejaky problem.....chodit na kavu,do prirody,vencit psika,na nakupy,na drink,vylety alebo len tak sa prejst,pozriet film proste bezne aktivity.Na veku a vyzore a pohlavi nezalezi nakolko nesudim cloveka podla vyzoru ( nie som povrchna)!!! Ak mas zaujem sa zoznamit a mozno casom nadobudnut fajn uprimne priatelstvo tak nevahaj a napis mi :-) Budem sa tesit :-)

S pozdravom prijimneho dna/vecera.
Moj email 888flo888@gmail.com