ake baby sa vam pacia?

chmuraciq

ja myslim ze na vyzore dievcata moc nezalezi aj ked to zaujme cloveka ako prve.Ale po case si uvedomi ze je to len "obalka a dolezity je list vo vnutri " ... povahovo dievca urcit dievca ktore je ideal je tiez tazke kedze malo kedy sa najde dievca s rovnakou povahou...cize dievca sa nehlada ocami ale srdcom ;)

blade11

mne sa paci ked ma postavu normalnu radsej trosku pri sebe ako nejak velmi vychudnuta,na farbe vlasou nezalezi,vyska na tej tiez nejako nezalezi zase aby nebola nejaky trpaslik alebo nejak privysoka,farba oci a tak to nezalezi, nech nieje nejak strbava proste normal zuby,a povahovo musi byt mila,NENAMYSLENA,musim si byt isty ze jej mozem verit a nie taka co chodi po kazdej disko co je nablisku

totka

preco by mali byt blondiny namyslene? to je snad individualna zalezitost a nezavisi to od farby vlasov, jedine, ze by boli namyslene na to, ze su blond, ale dnes je uz pravych blondiniek velmi malo, takze tie ostatne ani nemaju byt na co namyslene... farbu si vie kupit asi kazdy..

aaaninka

Moment, ja som blond a nepokladám sa za namyslenú.... Aj keď je pravda, že si to veľa ľudí o mne myslí, keď ma spoznajú, tak prídu na to, že som úplne normálna baba, ktorá vie pokecať s kýmkoľvek o čomkoľvek...