Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie!

Príspevok v téme: Chudnutie!
Maculienka

Ahoj,volam sa Marcela .Mam 13 rokov 169 centimetrov a bohužial vážim 67 kg je to príliš veľa ,hlavne sa bojím na začiatku roka na váženie :(. Prosiim poradte my ako schudnut ,som cvicila ,nejedla a nepomahalo.Ked my niekto bude vraviet ze som vo vyvine .No hej som ale chcem vyzerat normalne a nechcem dalej pocuvat od spoluziakov ty tuci bomba ...a pod....

duri8888

skus upravyt stravu doporucujem produkt multitrim ligiud je neskodny a velmi ucinny ale co jes je tak isto dolezite

loretta

SimonS chapem, no myslím si, že tabletky nie sú najvhodnejšie.chudnúť sa dá aj lepším spôsobom :-)

Noržika- podľa toho koľko máš nadváhy si myslím

SimonS

Viem, že je to pre niektorých ľudí celkom kontroverzné, no ja som užívala pilulky CGA800 niekoľko mesiacov a schudla som už 16 kg. Ale samozrejme som tiež začala každé ráno behať a jem o kúsok menej ;)

noržika

ahojte chcem sa spýtať, či pomáha na chudnutie silové cvičenie lepšie ako aeróbne? Aký máte názor vy?

peta777

Jessi_1111 ma pravdu.
Treba jesť , ale v malych množstvách a cvičiť.
Ja som začala behať 2-4krat + cviky do týždňa, jem všetko a schdla som , uz 3kg :)
Ked nebudeš jesť , jednak to dlho nevydrzis , potom sa naladujes a mas joko efekt.
takze cvicit a jest vsetko, ale v malych mnozstvach. Vela zeleniny a ovocia

Jessi_1111

Musíš začať jesť pravidelne, vyvážene a pestro. Jedlo mať rozdelené tak do piatich malých jedál denne. Raňajky majú byť veľmi bohaté, obed nejaké mäso, ryby so zeleninou a na večeru by som ti odporučila už len zeleninu, cottage cheese alebo trochu kvalitnej šunky. Na desiatu a olovrant si daj trebárs ovocie alebo zeleninu. A zdravý pohyb je tak 1 hodina denne. Ja síce cvičím 2-4 hodiny, ale je na tebe, koľko budeš cvičiť ale pamätaj si, čím viac cvičíš a čím zdravšie ješ, tým viacej spáliš kalórii... Držím ti palce! :-)