Nemal som ešte dievča

Príspevok v téme: Nemal som ešte dievča
global

Dobrý deň ako začať tak celú základnú školu na koľko som hral PC hry 8-10 hodín denne u mňa absentovala medziľudská komunikácia síce som mal spolužiakov ale von som nechodil ani nič také ani mi to nevadilo.

Múj záujem sa o podobné veci sa prejavil až na strednej škole ešte v priebehu v prvého ročníka - spolužiaci vraveli, že si našli frajerky ake to je super. Ale až v druhom ročníku som sa rozhodol s kým sa budem s triedy kamarátiť (výber kamošov u mňa trval rok)a začal som s nimi raz za mesiac aj chodiť von neskôr o dosť častejšie. Najprv mi to stačilo ale potom keď aj oni si už našli priateľky tak už som chcel aj ja a kamoši vraveli, že keď budem s nimi chodiť von určite si nájdem aj ja tak som chodil a samozrejme, že som si nenašiel ti bolo v 17 rokoch.

Dnes mám 22 som už na výške ale je to stále stejne PC hranie som už vymenil za učenie, samozrejme už musím aj spraviť nejakú tú prácu okolo domu a tak ale čo sa týka dievčat stále nič teda niečo áno samé negatívne skúsenosti akurát.

Napríklad raz som bol ešte na strednej s kamošmi bolo sme boli večer pri bytovke a kamošova frajerka priviedla svoje kamošky (s ktorými sme sa nepoznali) pozdravil som sa niečo povedal a po 5 minútach som si len všimol, že jedno s tých dievčat kamošovi šepká do ucha, že kto je ten divný chalan a ukazovala na mňa. O asi 2 mesiace nato sa stala takmer totožná situácia len s iným dievčaťom.

Raz už na výške sme boli v bare kamoši mi chceli nájsť dievča bare jeden jednu vyhladol dal sa s ňou doreči ukazal na mňa zavolal ma ona začala zo mnou kecať ja som normalne rozpraval kupil jej co chcela piť do 5 minut išla na WC už ku mne samozrejme neprišla ale šla za tym čo ju prvy oslovil a so mnou sa už ani nebavila.

Alebo inokedy sme šli do baru 3 sedeli tam tiež 3 dievčata oni si k nim chceli sadnuť tak sme si sadli boli sme tam asi hodinu po ktorej som šiel na WC a keď som sa vrátil neboli tam barman mi povedal, že narychlo zaplatili a odišli nedovolal som sa im nič. A na druhý deň mi len povedali, že tie dievčatá ma tam nechceli a nakoľko ma nechceli poslať preč tak odišli oni.

Čiže asi takýto mam problém s dievčatami tých prípadov bolo viac ale tieto som si najlepšie pamätal. Jednoducho keď prídem do kontaktu s dievčaťom ani len neviem o čom mám hovoriť. Ale aj s cudzími ľudmi je to podobné napríklad mám len asi 5 kamošov ostatný su len ľudia ktorých poznám.

ivobrick

Na mna posobis dost needy mozno aj to je tvoj problem. Je ich viac.

Vyzor - dolezity jasne, chces peknu babu ok, zacni sa o seba starat ale tak, aby si TY bol spokojny sam so sebou. (Chod do obchodu a spytaj sa tam nejakej ktore tricko alebo hocico co potrebujes vyzera lepsie - nic neni nemozne a co ak to bude prave ona).

Tvoja hlava - ak sa citis trapne, hamblivo, namyslene, alebo akokolvek zle, alebo proste trepes hluposti vazne, zbada to hned kazda zena, proste ten tvoj bullshitting..
Je to v tebe, ak sa TY citis dobre, vravis co si myslis (aj ked idealne to neni vzdy), proste mate spolu fajn pokec, sem tam hodis haluz, sem tam sa trosku strapnis, ukazes zaujem, tak neverim ze ta zena vysmeje. Odmietne mozno ano, ale kazdu mat nemozes.

Napr. jedna kocka u mna v praci ma vzdy vlasy v cope.. je pekna fakt, tak som jej zapotil ze pocuj vyzeras strasne, keby si si rozpustila vlasy tak odpadnem. Ostala cervena ako paprika a teraz furt ked ju stretnem usmieva sa a caka co za chujovinu jej zapotim :D

Proste ty nemusis byt ziaden pickupartist ani nijaky recnik ani nic, musis byt v prvom rade sam sebou, byt so sebou spokojny, vediet kde si co sa deje a co chces. Ked niekomu prinesies dobru naladu a je fakt jedno komu ci chlap ci zena cico tak on sam ta vyhlada a bude chciet byt s tebou.
Najlepsie je zacat netvarit sa ako chudak, proste normalne, sem tam sa usmiat a konverzovat so zaujmom - je jedno o com, nepripravuj si otazky dopredu, niesi policajt, smeruj rozhovor tam, kam chces ty - vyskusaj si bavit sa s niekym onicom 5 hodin len pomocou toho ze z odpovedi si tapnes posledne slova. Da sa to.

Povedal si uz nejakej zene uplne primitivne debilne a jednoducho; hm dnes vyzeras fakt dobre? :)
Az take jednoduche to neni, ak to povies ako robot tak si bude mysliet ze si nejaky uchylak.. ale ak to povies s jemnym usmevom, zahladis sa na par sekund..
Ono totizto je viac menej jedno co povies, ide o to ako to povies.

anonym96

Ahoj, myslím, že problém bude v jednej z nasledujúcich vecí:
1. Možno za to môže výzor, aj keď väčšina ľudí si to nerada priznáva. Skús sa pozrieť na svoj odraz v zrkadle tak, akoby to bol niekto iný. Čo by si si o ňom pomyslel, keby si ho zbadal prvý krát? Neviem ako vyzeráš a toto je len objektívna rada, ale určite nikomu nezaškodí menšia zmena účesu, trochu starostlivosti o telo alebo pretriedenie šatníku.
2. Písal si taktiež o komunikácii. Ak chceš dievča zaujať, pýtaj sa jej! Napríklad čo robí vo voľnom čase, aké sú jej obľúbené skupiny/speváci... a popri tom môžeš zložiť množstvo nenápadných komplimentov-baby si to dosť cenia. Stačí len trochu kreativity.
3. Buď gentleman, ale nie citlivka. Dievčatá majú radi pozorných chalanov, no zároveň v ňom hľadajú ochrancu a oporu. Chcem tým povedať, že keď pôsobíš príliš zraniteľne, alebo naopak príliš drsne nie je to žiadna výhra.
4. A možno si len natrafil na nesprávne osoby, o čom však trochu pochybujem, keďže sa to opakovalo dosť veľa krát.
Držím palce, snáď nejakej zlomíš srdce. Kto hľadá, ten nájde :)

Tisa

No jak ja ale ja som zas baba a mám 20. Ja som tiež nikdy nikoho nemala a všetci odo mňa radšej utekajú. Nemyslím si že vyzerám až tak zle ale možno zo mňa vyžaruje niečo čo iných odrádza a možno je to aj u teba rovnaký prípad. Ale mne to nevadí. Keďže ty už by si priateľku chcel mať a máš takéto problémy s komunikáciou s inými ľuďmi tak máš asi nízke sebavedomie tak asi by som šla k psychológovi.

Tisa

No jak ja ale ja som zas baba a mám 20. Ja som tiež nikdy nikoho nemala a všetci odo mňa radšej utekajú. Nemyslím si že vyzerám až tak zle ale možno zo mňa vyžaruje niečo čo iných odrádza a možno je to aj u teba rovnaký prípad. Ale mne to nevadí. Keďže ty už by si priateľku chcel mať a máš takéto problémy s komunikáciou s inými ľuďmi tak máš asi nízke sebavedomie tak asi by som šla k psychológovi.

gugar

To co si pisal ze ti zdrhli z baru bolo od nich fakt krute nieco podobne sa mi parkrat stalo tiez ale bolo len vtedy ked som sa ozral a zacal som sa nevhodne chovat ale ty sa asi vies slusne spravat a aj tak ti toto spravia no ja neviem mozno by si mal raz nejakej zene jednu vrazit a spitat sa jej na rovinu ze co proti tebe zeny vlastne maju.

MultiLevel

Global, ano, vyzor je dolezity, a urcite je pravda to, o com pises, ale prosim ta nelutuj sa tolko. Urcite zaujmes nejake dievca a pritom nemusis byt krasavec podla modneho casopisu....Toto je to, o com som ti pisala nedavno, ze ty musis mat tak isto o sebe pozitivnu mienku. Vyzarovanie cloveka robi nesmierne vela, skus si o tom nastudovat. A hlavne, potrenuj svoje sebavedomie. Mas na vsetko, po com tuzis, ale nesmierne sa sam blokujes. Chapem, ze si zacil nejake sklamania, ale to neznamena, ze to takto bude do nekonecna. Ty sam tomu daj stopku. Skus o sebe premyslat ako o uspesnom chalanovi, ktory si najde k sebe vhodnu partnerku. Ked budes neustale negativny a podcenovat sa, tak sa nic nezmeni....
Mojpohlad, mam pred 30tkou a nehladam uz nic :) Par rokov som uz vydata... A chodim tu dost malicko, zijem v zahranici a ak som nahodou pri nete, tak tu chodim obcas "pokecat", precitat si nazory inych a "davat rozumy" :D

mojpohlad

"Je zvlastne napisat, ze nesudim ludi podla zjavu, lebo obcas sa predsa len clovek nad nimi zamysli. Keby nie, tak si pripustim k telu hoc koho....Je to isty obranny mechanizmus, ale nesmie prerast do toho, ze niekoho odsudim len na zaklade vyzoru."

No tak to je velmi sikovne napisane, suhlasim :)

Takze si niekde za tridsiatkou, uz poriadne odzita a teraz hladas k sebe nejakeho uvedomeleho a vyzreteho jedinca ? :D

Mozno ani nikoho nehladas ale potom neviem preco chodis na toto forum, clovek sem nechodi prenic-zanic :D

Sorry ze do teba zabrdam ale mam taku naladu, zvedavost ma kvari :D

global: toto co si popisal ty, taktiez sedi.

global

Ja neviem ale si myslim, ze kazde dievca hlada skor niekoho pekneho je to logicke videl som o tom dokumentarny film hovorili tam, ze proste zeny s evolucneho hladiska koli prezitiu hladaju najlepsi geneticky material to je schopnych a peknych chlapov.

Robia to pritom podvedome lebo chcu aby ich deti boli tiez schopne pekne a mali co najvecsiu sancu pri zachovani rodu. Aspon tak nejako to tam vraveli.

Dolezitejsie je pre mna co s toho vyplyva ak je to pravda idem proste proti prirode a taky boj sa da len tazko vyhrat.