Nemal som ešte dievča

Príspevok v téme: Nemal som ešte dievča
global

Dobrý deň ako začať tak celú základnú školu na koľko som hral PC hry 8-10 hodín denne u mňa absentovala medziľudská komunikácia síce som mal spolužiakov ale von som nechodil ani nič také ani mi to nevadilo.

Múj záujem sa o podobné veci sa prejavil až na strednej škole ešte v priebehu v prvého ročníka - spolužiaci vraveli, že si našli frajerky ake to je super. Ale až v druhom ročníku som sa rozhodol s kým sa budem s triedy kamarátiť (výber kamošov u mňa trval rok)a začal som s nimi raz za mesiac aj chodiť von neskôr o dosť častejšie. Najprv mi to stačilo ale potom keď aj oni si už našli priateľky tak už som chcel aj ja a kamoši vraveli, že keď budem s nimi chodiť von určite si nájdem aj ja tak som chodil a samozrejme, že som si nenašiel ti bolo v 17 rokoch.

Dnes mám 22 som už na výške ale je to stále stejne PC hranie som už vymenil za učenie, samozrejme už musím aj spraviť nejakú tú prácu okolo domu a tak ale čo sa týka dievčat stále nič teda niečo áno samé negatívne skúsenosti akurát.

Napríklad raz som bol ešte na strednej s kamošmi bolo sme boli večer pri bytovke a kamošova frajerka priviedla svoje kamošky (s ktorými sme sa nepoznali) pozdravil som sa niečo povedal a po 5 minútach som si len všimol, že jedno s tých dievčat kamošovi šepká do ucha, že kto je ten divný chalan a ukazovala na mňa. O asi 2 mesiace nato sa stala takmer totožná situácia len s iným dievčaťom.

Raz už na výške sme boli v bare kamoši mi chceli nájsť dievča bare jeden jednu vyhladol dal sa s ňou doreči ukazal na mňa zavolal ma ona začala zo mnou kecať ja som normalne rozpraval kupil jej co chcela piť do 5 minut išla na WC už ku mne samozrejme neprišla ale šla za tym čo ju prvy oslovil a so mnou sa už ani nebavila.

Alebo inokedy sme šli do baru 3 sedeli tam tiež 3 dievčata oni si k nim chceli sadnuť tak sme si sadli boli sme tam asi hodinu po ktorej som šiel na WC a keď som sa vrátil neboli tam barman mi povedal, že narychlo zaplatili a odišli nedovolal som sa im nič. A na druhý deň mi len povedali, že tie dievčatá ma tam nechceli a nakoľko ma nechceli poslať preč tak odišli oni.

Čiže asi takýto mam problém s dievčatami tých prípadov bolo viac ale tieto som si najlepšie pamätal. Jednoducho keď prídem do kontaktu s dievčaťom ani len neviem o čom mám hovoriť. Ale aj s cudzími ľudmi je to podobné napríklad mám len asi 5 kamošov ostatný su len ľudia ktorých poznám.

MultiLevel

Global, praveze je to az privelmi logicke :) Premyslaj....Dam ti priklad - ak ty nemas k sebe uctu, maju ju k tebe druhy? Ak si ty o sebe sam myslis, ze si neschopny, nic nevies a ze nikdy nic nedosiahnes, myslis, ze ludia okolo teba ta pokladaju za uspesneho cloveka? Preto je dolezite ako sa vnimas ty sam...podla toho ta tak vidia aj ini ludia. Nie vsetci na svete, ale ludia okolo teba...tvoji najblizsi, ludia s ktorymi sa zoznamis. Preto clovek, ktory ma zdrave sebavedomie vyrazuje nieco uplne ine ako clovek frustrovany, smutny, nestastny...clovek, ktory si o sebe mysli len same negativizmi. Skus toto u seba zmenit, mienku o sebe samom. A skuste navstevovat aj ine miesta ako bary...taka turistika vam nic nehovori? Sport? Les, cundre, divadlo, kino atd atd..?

:Paula

global: ver, že ženy vedia vycítiť, čo si o sebe sám myslíš. Jednoducho to z teba vyžaruje. Okrem iného ťa prezrádza aj reč tela. Skús sa naladiť pozitívne; trošku si pozdvihnúť sebavedomie...

global

Neverim, ze druhy hlavne dievcata nejako "vycitia" co si o sebe sam myslim to je nelogicke nemaju to odkial vediet a ani ma nepoznaju.

Duha vec do baru ked idem tak s niekym s tych 5 kamosov co mam a vecsinou tam je sranda niezeby sme sa isli opit jasne pivo poldeci si dame aj dve ale skor to je o tom ze sa rozpravame medzi sebou a cele je to v duchu uvolnenej atmosfery. Cize nechodim do barov hladat dievcata to zas nie ale je pravda ze tam nejake vecsinou su.

MultiLevel

Global, prepac, nechce sa mi citat celu diskusiu, takze sa mozno budem pytat na otazky, na ktore si uz odpovedal... :) Z toho mala, co som citala v uvode je to same - bar, bar, bar...Myslis, ze v bare najdes normalne dievca? Nechcem hadzat vsetky do jedneho vreca, ale zjavne ty sam nie si "barovy typ" a hladas si dievca v bare. Do baru zvycajne chodia iste typy dievcat (opat nechcem nikoho urazit, ale v globale je to tak). Ak si dost specificky chalan, mas ine zaujmy a konicky ako typicki ludia, ktori chodia do baru, tak ako si tam probuh mozes najst dievca? :) Hladas na nespravnych miestach :)
Ake su tvoje zaujmy? Mas rad sport? Prechadzky? Knihy? Musis sa pohybovat v inej spolocnosti a nie ocakavat, ze v dakom bare si niekoho najdes. Piatkovy vecer sa da travit aj inak ako v bare, snad nechces dievca, ktore sa doslova vyziva v takej spolocnosti :) aspon podla mojho odhadu mi to na teba nesedi vobec. Co tak cajovna? Nejaky kruzok...spolocenske tance? Turistika? Do hor chodia urcite prijemnejsie dievcata, ako do zafajceneho baru...
Nuz a posilni si sebavedomie. Nikto ti ho zazracne neda, musis si ho len a len sam vybudovat. Ide to cez myslienky.To ako o sebe premyslas, tak ta vnimaju i ludia okolo teba. Moc sa podcenujes. Si vynimocny a urcite aj dobry chalan, urcite sikovny, a pre nejaku zenu budes aj tym najlepsim chlapom pod slnkom. Ale musis zacat sam seba i tak vnimat....Je to jednoduche, je to v tvojej hlave ;) A nezabudni, ze dievca mas hladat na inom mieste ako v bare. Pretoze ak ta nejake dievca vidi, alebo s tebou prehodi len par viet a povie, ze si divny a vypari sa ako SMRAD, tak chyba je na jej strane, nie na tvojej! ;)

Flaarik

Niekdo je vyberavy tes, a niekdo zase otravny ale mas pravdu normalne dievca v bare nikdy nebude. Tam chodia len spodiny spolocnosti, staci sa pozret v telke Farma tie mlade to je ten typ.

Laska ma prist sama tak cakam. Aspon tak sa to hovori. Ako si mam tie rady vziat k srdcu ked nemam ich kde aplikovat a hlavne na kom?

tes1

Flaarik, tvoje príspevky som čítala, ty sa sem chodíš iba vyplakávať a hľadáš podobného pacienta. Každú radu, ktorú ti tu ľudia dávali si odbil a furt len fňukáš a meleš o tom istom už mesiace. Si neskutočne otravný, nečudujem sa, že s tebou žiadna baba nevydrží.

Flaarik

Dievca co za nieco stoji je vzdy obsadene a ostane len odpad alebo nic tak to chodi ako vzdycky. Ja som pomaly uz rezignoval na hladanie, doma som stale nemam naladu na prechadzania a nic s toho

tes1

Global, čítala som tvoje príklady, čo si uviedol a všetko sú to tvoje skúsenosti z baru alebo z bytu, kde ste predpokladám tiež išli piť... možno to pre teba bude novinka, ale dievča, čo za niečo stojí v bare ani v takom byte nenájdeš.

A ešte k tej gramatike, neuveríš, ale je dôležitá.. rozhodne na mňa urobí dojem, ak ju chalan ovláda.

hehe2570

dam ti radu aku ti tu nikto iny neda kamosko, a to prakticku!

*spoiler alert*
!varujem, moze sa to zdat drsne, ale taka je bohuzial realita

kazdopadne v kazdej z moznosti sa ti sance zvysuju ak zacnes cvicit a vymakas sa (aspon trocha esteticky)

moznost #1 (easy/expensive mode)
chod na plastiku fejsu

moznost #2 (medium) je uspokojit sa s nizsou ligou zien a najst si nejaku podpriemernu

alebo ta najnarocnejsia challenge - (hard way)
moznost #3 ze vyrazne zapracujes na svojom osobnostnom rozvoji ktorym prebijes/zatienis svoj vyzor a nabalis si riadnu kočku :D
--> osobne by som ti odporucal... skus pohladat literaturu o osobnostnom rozvoji a vyskusaj. Je to beh na dlhu trat ale s dostatocnym odhodlanim sa da zvladnut. Drzim palce kazdopadne. (y)

ps: urcite sa pri prvom kontakte s babami nezmienuj ze chodis na technicku skolu :D radsej aj zaklam. viem to z vlastnej skusenosti kedze chodim na informatiku :P