Ničí ma to?!

Príspevok v téme: Ničí ma to?!
Emiliaqa

DOBRÝ deň som s priateľom 13 mesiacov., mál psychické problémi bol čas že somnou nechcel byť ále ja som bola stale tolerantná a stala som po jeho boku. . Pomáhala som mu ako som len vedela. ... Už vyše roka nemá prácu každy sa ho pyta toto isté do okolo máš už \" konečne robotu?\'. ..... Bol u psychologicky dala mu tabletky a mu už aj zabrali môže konecne spávať. ..Spolu nebývame on býva u rodičov a ja tak isto. . A ja neviem on má začal viacej milovať ále ja to už až necitim. Všetko mi na nom začalo vadiť úplne maličkosti .... Neviem bojim sa toho že keď ho opustim že bude po psychickej stránke ná tom ešte horšie . .. A potom sa bojim že po čase s ním budem chcieť byť ále on sa už ná mňa aní nepozrie. ... Neviem či si máme dať pauzu alebo to ukončiť. .. Radšej teraz než po 5 rokov. ...

ivetka19

ja si myslim,ze ta pauza je idealna. Sama zistis,ze ked sa nebudete stretavat,kontaktovat, ze ci ti chyba,ci ho lubis. Moj priatel sa ku mne skaredo choval, dali sme si na par mesiacov pauzu, ale obaja sme to nevydrzali a zas sme spolu. Citime,ze mame byt spolu a on sa ku mne zacal ovela lepsie chovat a obklopuje ma laskou. Mozno ty prave naopak zistis,ze samej ti je lepsie