Isotretinoin Actavis

Príspevok v téme: Isotretinoin Actavis
Laik94

Zdravím,
svoje akné liečim už niekoľko rokov rôznymi mastičkami a nič natrvalo nezabralo tak mi doktorka zvolila liečbu izotretinoínom a to konrétne liekom ISOTRETINOIN ACTAVIS o ktorom som nenašiel žiadne informácie. Chcem sa spýtať či máte skúsenosť s týmto liekom. Zaujíma ma či musím prestať nosiť kontaktné šošovky a či ma to nebude obmedzovať v športe. Ďakujem
U doktorky nebol čas

dodaa23

veronika22 mozem vedet co si na tie ruky davate ???no ja idem teraz na krv po 5 tyzdnoch uzivania tak uvidim ake budu vysledky...

VERONIKA221

Ano,doktorka mi zobrala ster z tvare - z vyrazok ale tam mi nic nevyslo. Mam podobny problem s vyrazkami,mam ich na obidvoch rukach. Je to asi tiez vedlajsi ucinok liekov. Inak som dostala vytok,ktorehosa neviem zbavit uz 2 tyzden a pretrvavaju stale problemy zo stolicou. Podla doktorky do konca aprila by som mala byt bez liekov,tak uvidime. Drzim vam palce. Plet na tvari sa uz dava doporiadku,stale zostavaju jazvy okolo ust ale nove vyrazky sa uz nevyskytuju. Veronika8989

dodaa23

zdravim aj ja to uzivam uz skoro mesiac . mam vysusenu tvar a pery a kutiky sa mi spravili. ale co ma znepokojuje ze sa mi vyhidili vyrazky na rukach take male ale svrby to a cerevene to mam.. ma niekto stym skusenosti???co si nato dat??

veronika898o

Ahojte. Beriem Actavis od decembra, vid prispevok nizsie (Veronika89). Brala som 20mg 1-1-1. Mozem povedat,ze posledne 2 tyzdne uz sa mi nevytvorili nove vyrazky, takze to splnilo ucel. Spravili sa mi jazvy okolo ust ale doktorka povedala,ze pilingom sa to bude dat zmiernit. Teraz beriem 10mg 2-1-2. Postupne zacinam znizovat davku a do konca aprila by som mohla byt bez liekov. Momentalne priznaky: vysusene pery a problémy zo stolicou. Snad sa to vsetko vyriesi a konecne budem mat krasnu plet a vsetky vedlajsie ucinky sa pominu

lienka_lienka

Baby, práve mi to kožná predpísala, ako sa Vám darí? aká je vaša pleť? Vidím, že je tu posledný príspevok v oktorbri 2014...

:)

Yuki

Mimi, na suchý nos mi dali v lekárni sprej ale neviem ti presne povedať názov produktu pretože to mám doma a na pery používam od Biodermy - sada Atoderm, balzam na pery. Je to dosť drahé okolo 10€, taká malá tuba, ale mala by vraj vydržať dlho a na suché pery je fakt super... teda aspoň to mi pomohlo... skúšala som pomády a hojivý zázrak z oriflame ale ten balzam je asi naj

Mimi42

Yuki, áno zhoršenie pleti je normálna vec, suché pery ma trápia stále každý deň a aj tá krv v nose.. inak to zvládam v pohode, pleť je krajšia o dosť, ešte ma čakajú cca 2 mesiace a teším sa ked to vysadím :D ale tak hádam sa mi to potom nevráti :/ a čo používaš na pery a nos?

Deni890690

Ja to beriem 4 mesiace mam to hrozne proste take som to nemala ani pred liečbou a som z toho na nervy jedine co mi to urobilo ze mam zlu pecen a zvýšený biely rubín a chudokrvnosť .. Vam to pomaha ?