Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť lýtok

Príspevok v téme: Bolesť lýtok
Denise

V júni ma z ničoho nič začali bolieť obe lýtka, bola to bolesť ako svalovica, aj pri chôdzi aj v kľude. Trvalo to asi 3 dni, lekárka mi dala užiť Magnézium..po čase bolesť ustála, Mg som brala naďalej. Neskôr som ho dobrala a až koncom júla sa bolesť vrátila. Bolelo ma pravé lýtko, ľavé o niečo menej, už to bola taká skôr tupšia bolesť vnútri svalu. Natierala som Dolgitom a alpou...PO 2-3 dňoch bolesť odišla.
V polovici augusta sa bolesť vrátila už iba pravé lýtko....najviac bolelo po 12h v práci (stále v pohybe, robím v zdravotníctve). 2x som bola na LSPP kde mi najprv diagnostikovali preťaženie, bolesť odišla...vrátila sa....druhý lekár mi napísal masa, hrča na DK, lokalizované zdurenie. Nakoľko som mala urobenú bandáž neviem ako to nahmatal ja som si nič nenahmatala. Doporučil USG žíl a orto.vyšetrenie na úpony Achillovky. NA USG samozrejme čakanie a na ortopediu tak isto....raz ma bolí aj pod kolenom, raz trošku vyššie na stehno, raz je to z pravej strany lýtka raz z ľavej...stále inak. HAK neberiem, nefajčím, pohybu mám akurát až dosť. Noha červená nieje, nepuchne, pri ohýnaní členku nijakú bolesť nepociťujem (iba ťah svalu ako aj na druhom lýtku).... občas ma bolí aj klemba chodidla, z vnútornej strany, neikedy z boku alebo aj na vrchu....pred týždňom som dostala bolesť do ľavého chodidla, ani stúpiť som nemohla no bolesť po chvíli odoznela. Mám strach z trombózy no zdá sa mi to malinko aj nepravdepodobné....prosím čo by to mohlo byť....ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.