Ma život zmysel?

Slobodna

To je ako keby si sa pozrela na knihu a povedala si, že aj tak nemá zmysel ju čítať pretože ju raz dočítaš. Život je super, padáš-stúpaš-lietaš-učíš sa-cítiš...Život začína tam, kde prekročíš svoju komfortnú zónu- rob veci inak, choď na iné miesta, stretávaj sa s inými ľuďmi...Ja napríklad neviem, či mi bude stačiť jeden život aby som zažila a naučila sa všetko čo by som chcela.

klasika

Kto nechce zmysel nájsť,tak ho určite nenájde.Môžme od rána do večera meditovať nad tým,čo má a čo nemá zmysel.Prečo sa radšej nezamyslieť nad tým,čo urobiť preto,aby som bol šťastný/á.

kafe

:D ma zmysel sa najest, ked o par hodin som zase hladna???

Myslim, ze to vobec nie je jedno ako clovek prezije svoj zivot. Ak ho prezije stastne a na plne gule, splni si milion snov a stale kraca a napreduje... vtedy to skutocne stalo za to.
Zivot ma zmysel, ked ho zijes stastne a ked ta bavi, potom aj to nahananie sa je sranda. Tak hlavu hore a usmej sa, ved aj tak raz zomries, tak preco by si sa nemohla usmievat len tak.

hurhaj23

to je taka univerzalna vyhovorka pre tych ktorym vyhovuje sa valat na gauci a nadavat pri televiznych novinach ze aj tak je vsetko na prd =)