Frajer sa so mnou nechce zasnúbiť

Príspevok v téme: Frajer sa so mnou nechce zasnúbiť
Severka

Ahojte ľudia

S frajerom som už pomaly 5 rokov a on sa nechce som ňou zasnúbiť :-(. Hovoril mi, že je to zastaralý zvyk a že on je moderný. A je to zbytočné vyhodené peniaze. Ale ja chcem skromné zásnuby. Nič nechcem drahé.
Viete trápi ma to. A neviem či si ma chce aj v budúcnosti aj zobrať za manželku :-(. Nechcem byť len milenka do postele, ale aj niečo viac. Stále mi hovorí, že ma ľúbi a myslí to som ňou vážne. On si ma chce síce zobrať za manželku stále mi o tom hovorí ale neviem, či je to skutočné. Viete nelietam v oblakoch ako niektorí ľudia. Ja nemám rada slova aj keby boli najsladšie, tie slova by ma zneistovali. Ja chcem vidieť aj skutky. Zásnuby sú sľubom lásky a tak a on to nechce a ja som s toho mimo. Mám rada tradície sú také romantické.

Aj vy máte taký problém??

Blondula

Hrac...ved to je ta rodinna ceremonia,kedy muz kupi prstienok a ziada o ruku vyvolenu,ktora pri tom zvykne plakat :D to je ten vytuzeny moment zien,kedy su si iste,ze muz ich zivota to mysli s nimi vazne,budu im verni a caka sa na svadbu :D je to velka udalost a zena sa statocne pysi s prstenom na ruke :D zasnuby su bud medzi dvoma,alebo pred celou rodinou ,to uz zalezi na muzovi :P teda poväcsine,lebo uz aj zeny mozu ziadat muza o ruku :D

Hrac

co su vlastne zasnuby? ja som to vzdy bral ako casove obdobie od dna kedy si dvaja povedia, ze sa zoberu, do dna svadby. A tu o tom pisete ako keby to bolo nieco specialne :-D

doubledog

tradicie ale nie su iba o tom, ze ti muz musi slubit manzelstvo.
tradicie totiz obsahuju mnoho veci, ktore sa ti ako zene urcite nepacia.
a tie uz urcite tak striktne dodrziavat nechces a nebudes.

Naťa

blondula toto nieje vydieranie, sponka dobre pise. Co ak by otehotnela a on by sa nanu vykaslal a nechal ju samu s dietatom. Kolko dievcat uz takto skoncilo a bud zostali same s dietatom alebo museli ist na nedobrovolny potrat co si zase odnesies ich psychika. Mnohi muzi maju frajerky len na sex a v pripade otehotnenia sa nanu vykaslu.

sponka

To neni vydieranie,tu ide o tvoje zdravie a buducnosť pripadneho dieťaťa.Ta antikon.ohrozuje zdravie.Nebudem rozvadzať prečo..

Blondula

sponka...to je trosku tvrde vydieranie,nemyslis ? ja aj keby otehotniem,tak sa do vydaja hrnut nebudem.su ludia,ktori nepotrebuju ziadne trapne zasnuby a podobne veci.to je vzdy na dvoch ako sa dohodnu,ak on momentalne nechce,nic s tym dotycna neurobi a je blbe sa kvoli tomu rozchadzat,kedze sa lubia...

sponka

ahoj,no tak povedz fraj:budeme kamarati ale spavať nebudeme,čo keď otehotniem,čo potom?Ukaže sa,či ťa ma len do postele alebo ťa chce na cely život.Ostane alebo odide.

Blondula

aj moj drahy mi hovori,ze naco zasnuby,ved aj tak si ma vezme niekedy :D ja si na zasnuby nepotrpim,ale zase potesilo by ma to.moj priatel sice povie ze nechce to a to,ale nakoniec aj tak trosku polavi a ustupi :P ja mam zase kamaratku,ktora je zasnubena uz vyse 10 rokov a svadba,deti v nedohladne :D takze to mas v podstate jedno...