Jazva po vybratí znamienka

Príspevok v téme: Jazva po vybratí znamienka
noemikkkk

Ahojte :) Bola som si vybrat znamienko na tvári...Znamienko mi vyberal plastický chirurg na sukromnej klinike, jazva mala ostat minimalna, pretože aj samotne známienko bolo male. Vybral mi ho, zašil...zalepil...aťd...po vybratí stehov, sa mi to zahojilo ale ostala mi veľká jazva, pripominájuc rebrík...išla som za mojou kožnou lekárkou ktorá mi povedela že mi to veľmi odflákli, že mi nepomože ani žiadna masť, nemám čakať záraky... čo už, som neštastná z toho, pretože je to na tvári...Prosím poradte mi niečo ako by sa to dalo zlepšiť? :) Som zufála..:) Keby je to inej časti tela, netrápi ma to tak, ako na tvári...:(

dilmah

Ja som si dala vybrať 3 znamienka na tvári a u obyčajného chirurga, a urobil to excelentne, zo začiatku boli jazvy červené, ale dal mi masť dermatix, samozrejme som sa neslnila na slnku, ani solárko ... pekne sa mi to zahojilo a konečne mi to bledne... Som spokojná

Ina9

smutnatiez, nemá ju takú vypuklú ružovú?na ten dermatix som čítala veľa pozitívnzch reakcíí a niekto písal, že to môže predpísať aj chirurg, a teraz čítam, že najlacnejšou alternatívou na jazvy je hovädzie škvarené sadlo

smutnatiez

je to nezmysel co to prisla za moda davat si vyberat znamienka ...ta jazva ti tam ostane a nic ti uz nepomoze

ja mam podobnu skusenost dala som dcerke vybrat znamienko na chrbte a ostala jej tam skareda jazva , nic nepomohlo ani contratubex a ine veci z lekarne do smrti si budem vycitovat ze som jej to dala robit

este som rozmyslala , ze keby si na to dala ked bude dospela jemnu tetovacku na prekrytie

Ina9

skús dermatix alebo contractubex, chcela som ich vyskúšať na keloidnú jazvu po injekcii, ale nakoniec som to neriešila