Ebola - smrtiaca epidémia?

Príspevok v téme: Ebola - smrtiaca epidémia?
matway

Zakladám túto tému pre jej rýchlo sa šíriacu nákazu a pre jej medializáciu. Môže sa objaviť na Slovenskú? Úrad zdravotníctva tvrdí, že nie! Ebola je vírus druhu filovírusov a má už od roku 1976 päť pod-kmeňov. Aj keď viem, aká je pri tom politika, mňa by skôr zaujímal váš názor, keďže sa venujem alternatíve, a ona je stále odmietaná, že vakcínu stále nevynašli! Samozrejme sa priznám, že som sa s takým vírusom nestretol /ani nemohol/, ale je tu pár otáznikov, na ktoré by som chcel odpoveď. Ebola je predsa tiež živý organizmus, a hynie na vzduchu, na slnku. Úrady tiež tvrdili, že na Slovensku nie je možná malária, a predsa ju sem niekto dovliekol!
Pýtam sa preto, aký máte názor na MMS, antihelmintiká, antiparazitiká, biorezonanciu, frekvenčnú terapiu a spol?

Agnes989

Malariu prenasaju komare v Afrike, ak ju sem niekto dotiahol, tak sa to nikdy dalej nerozsiruje. Ebola sa sice rozsirit moze, ale nie je to velmi nakazlivy virus, prenasa sa len telesnymi tekutinami, nie vzduchom, takze aj pri pripadnom zavleceni velke riziko rozsirenia nehrozi. HIV je ovela nebezpecnejsi virus, na cloveku to velmi dlho nie je vidno a moze ho prenasat dalej. Kdezto Ebola sa prejavi uz za par dni.

B.Z.

Na túto otázku odpovedať neviem, ale s isto viem, že raz nás všetkých niečo zabije.Je to len otázka času...