Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

micheala254

terezzka a ty máš nejaké problémy s pečeňou?...či to ťa len tak zaujímalo?...čo som si čítala konverzáciu, pochopila som, že pestrec je dobrý na problémy s pečeňou, je to tak?...či je ešte aj na niečo iný dobrý?

ellania

Hanna85: Aha, tak tomu potom rozumiem, preco si si nevedela pozriet ani dobu dodania. Mas ale stastie, ze mas sikovnu dceru:-) V dnesnej dobe to je uz normalne, ze deti vedia lepsie ovladat pc ako my:-) Fuha, ani neviem kolko to uz je. Ale vyse mesiaca ho uz asi uzivam urcite

terezzka

BJ 2 dakujem ti za odpoved..tak mala pravdu, ze pestrec by sa nemal nikde luhovat..no aspon do buducna budem vediet, keby nahodou..lebo som myslela, ze to je klasicka bylinka a tie sa predsa mozu luhovat..no mylila som sa..este ze som sa aj vas spytala..som aspon mudrejsia:-)

ladycat88

Nejde mi sem vložiť fotku. Tak takto opisujem :
1kvapka na 1kg telesnej hmotnosti za den, rozdeliť na 2-3 dávky denne. Denná dávka 70kvapiek pri teles. hmotnosti 70kg zodpovedá extraktu z 80mg čerstvej hmoty pupenov.

BJ 2

nie. Nie kvoli ucinnosti, ale kvoli cene. Najlepsie vyjdu doplnky, u nas na slovensku, Generica sylimarin 140mg 90 tabliet, za cca 4,50 eura. Mozes si to prepocitat. Za cca 4,50 mas 140x90 mg sylimarinu. Kolko si zaplatila za tinkturu a kolko silymarinu obsahuje?

hanna85

@ellania vieš čo, ja sa v tom veľmi nevyznám, aj s tým objednaním mi teraz musela pomôcť dcéra ale nakoniec som zistila, že to vôbec nie je až také zložité tak nabudúce to už zvládnem aj sama. môžem sa ťa ešte spýtať koľko už užívaš pestrec ty?

BJ 2

Terezka, je to preto, ze ucinna latka je silymarin, ktora nema az taku dobru rozpustnost vo vode. Navyse, vela ludi si caj pripravuje este z dopredu namleteho semena. Ktore je uz zoxidovane.

Preto je rozumnejsie uzivat doplnky, s obsahom silymarinu. Lebo tam vies, kolko toho beries. A ked uz brat semeno, tak tym sposobom, co som popisal, lebo do oleja sa vyluhuje viac silymarinu z tych semien.

terezzka

ahojte! mna by len jedna vec zaujimala..citala som, ze caj s pestrecu marianskeho nie je taky ucinny, je to pravda?..a preco to tak vlastne je?..vie mi to niekto vysvetlit?..jedna znama mi to hovorila, kedze ona ho uziva uz dlhsie obdobie..no mna hned napadlo, ze by mohol dobre chutit z toho caj no ona ma hned odpalila takouto odpovedou..vopred dakujem za odpovede..