Suvisi rakovina s psychikou cloveka

Príspevok v téme: Suvisi rakovina s psychikou cloveka

Pocul som,ze onkomarkery ma kazdy clovek bejak tak geneticky uz v sebe a je lenotazka, ci a ako skoro sa prejavia. Je to pravda??? A ak je to pravda suvisi s prebudenim rakoviny v organizme cloveka aj jeho psychicky stav??? Pretoze psychika cloveka je uzko spata s jeho fyzickou kondiciou a chorobami, tak sa da predpokladat, ze ak je clovek psychicky v nepohode je nachylnejsi na to, aby sa v nom rakovina prebudila a vobec ma oslabenu imunitu aj voci ostatnym ochoreniam???

RNG

Rakovinne bunky tj poskodene predelene a bujnejuce sa vytvaraju v cloveku neprestajne a ich mnozstvo zavisi odf zamorenia tela a obranyschopnosti tela ich znicit.
Rakovinu zistis az ked telo systematicky nevie znicit tie bunky, lebo kvoli prilisnemu zamoreniu sa ich tvori privela.
Viditelne rakovinne utvary uz obsahuju desiatky tisicovaz statisicov buniek, mensie nie je vidiet.

matway

Nie, nie je to geneticke, je to hlúposť. A nie, nie je možný spušťač psychicky stav,to je ďalšia hlúposť. A imunita pri tumore prichádza o čosi neskôr.