Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
vierka56

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu, ak máte podobné problémy. Bolieva ma každý deň hlava ,nemôžem spávať na zadnej strane hlavy ,v noci sa budím na bolesť a musím sa otočiť nabok. Hneď ráno ma už bolí hlava do večera. Do toho prichádza ešte poriadna migréna, ktorá trvá aj 4-5 dni po sebe.Spravili mi MR mozgu, všetko v poriadku .Vraj ma nemá z čoho bolieť hlava každý deň. Chcela by som vedieť, ak máte podobné problémy: čo môže vyvolávať takú každodennú bolesť a aké vyšetrenie si treba dať spraviť? Bola by som vám vďačná za rady. Trápim sa s tým už vyše 3 roky a nikto mi nevie pomôcť. Ďakujem.

klasika

Mala som bolesti hlavy a na nič sa neprišlo.Šla som inou cestou a zistilo sa,že tieto bolesti boli psychického charakteru.

B.Z.

Môže to súvisieť aj zo zubami alebo chrbticou.Mala by si sa dať poriadne povyšetrovať.Normálne to určite nieje.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.