Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprestal chodiť na zoznamku

Príspevok v téme: Neprestal chodiť na zoznamku
Bašula

Pred časom som sa cez zoznamku zoznámila s jedným mužom, teraz sa už normálne stretávame, veľmi sme si sadli. Nemáme ešte oficiálny vzťah ale smeruje to k tomu. Odkedy ho poznám na zoznamky už nechodím - nemám prečo. Keď sme sa o tom bavili, povedal mi že ani on tam už nechodí lebo už tam našiel to čo hľadal. Potešila som sa tomu, no aj tak mi to nedalo a spýtala som sa kamarátky, či sa nepozrie, kedy bol naposledy prihlásený. Zistila som, že pred pár hodinami... Nejde mi ani tak o to že tam chodí, veď nie sme spolu, má na to plné právo, trápi ma skôr to, že ku mne nebol úprimný a klamal mi. To nie je dobré a už vôbec nie takto na začiatku, nemyslíte?

zbludiladusa

bašula jasne,že sa ho nič nepytaj,a keby aj,tak jasné,že chodí na net ,na zoznamky,si myslíš,že má len jeden jediný nick ?:DDDDD nebud naivná,prosím ťa,
a píš si aj ty s inými :)
ja som sa poučila,tiež som slepá a nainá ako ty,ale no čo,ked on ku mne TAk,tak aj ja k nemu,hľadaj ešte niečo lepšie.a neupriamuj sa na jedného,viem,že si nedáš povedať,lebo k nemu už niečo cítiš,ale skús sa nad tým zamyslieť,chcem ti dobrťe,a hovorím z vlastnej skúsenosti
mne môj drahý,tiež povedal,že odkedy ma stretol nechodí na zoznamku a mal iný nick :D na čo som však prišľla az o dva roky neskôr.

kafe

Basula, mam pre teba zlu spravu. Ak sa bojis, neveris muzom a mala si uz viac zlych skusenosti.. tak je celkom pravdepodobne, ze si opat vyberes nejakeho blbca. Aj keby bol jeden z desiatich, ty tych deviatich normalnych prehliadnes a upriamys pozornost/ zaujme ta prave blbec. Preco? Lebo strach, neistota a to co si zazila, to vsetko je momentalne tvoja hybna sila, ktora pritahuje k tebe ludi, akych vobec nechces stretnut, alebo sposobuje, ze ta zaujme len blbec, nie normalny chlap. Ak dokazes to, co v tebe je zmenit, naladit sa kapku inac, verit si, byt si vedoma svojich kvalit a ze si zasluzis nie normalneho ale uzasneho chlapa, ak aj napriek prezitym sklamaniam mas jasnu predstavu akeho dobreho chlapa chces a co krasneho (zhruba) by si s nim chcela zazit, ak sa dokazes tesit zo zivota a brat ho aspon trochu tak, ze TY si v nom PANOU, potom aj typ chlapa, s ktorym sa das dokopy, bude trochu iny. Byt PRILIS makka, neista, ustrachana je len na skodu. Nepomahas si tym. Potrebujes verit SEBE (nie najst si chlapa ktoremu sa da verit) a potom aj zaujmes partnera a vyberes si chlapa, ktory bude naozaj stat za to.

Maj oci otvorene, ver svojej intuicii, ale namiesto preverovania chlapa popracuj na sebe, zmen svoje zmyslanie, bud zdravo sebavedoma. Ak nebudes pevna a ista si sama sebou ty, bude s tebou zivot mavat ako s handrou. A nepomoze ti ani to, ze si "dobra".

Agnes989

Tak to ze ho kontroluje na zaciatku na tom ja nevidim nic zle, vzdy je lepsie si overit s kym sa pustam do vztahu ako mu vsetko verit a po dvoch rokoch zistit, ze sa kurvi kde kade. A zdravie si ma tiez pravo chranit, ak je to niekto, kto spi s kymkolvek, moze jej domov doniest nejaku pohlavnu chorobu. To, ze pozeral teraz na zoznamke samozrejme nemusi hned znamenat, ze taky je, ale klamal, to je uz horsie a urcite treba byt ostrazity.

embryo

kkaffik: pride mi naozaj od veci branit jeho klamstvo a klast ho do rovnakej roviny s podozrenim zakladatelky temy, ze navstevuje nemenovanu zoznamku...

nie je nic horsie ako neuprimny vztah plny klamstiev a podvadzania, takze basulu plne chapem

Bašula

ďakujem veľmi pekne za všetky rady, vážim si to :)

hovoríte že by som sa s ním mala o tom porozprávať, ale ja sa ho na to bojím pýtať aby sa nezľakol.. muži sú proste muži, a keď uvidí že už hneď takto zo začiatku ho špehujem a overujem si čo hovorí je dosť možné že zdupká a to by ma fakt mrzelo.. naozaj je to veľmi veľmi čerstvé, nie sme ešte ani poriadne spolu... preto si to nemôžem dovoliť povedať takým štýlom ako angeladonna :)

a aj keď ho budem konfrontovať a aj keby náhodou povedal že s tým už fakt prestane, stále tam bude ten pocit že mal potrebu tam chodiť aj keď sa medzi nami už vyvíjal vzťah a on sa tváril že to je to jediné čo ho zaujíma...

ale áno, je pravda že mi nesľuboval vernosť, že sa môže baviť s kým chce atď., preto nehovorím že s ním už kvôli tomu nechcem byť ani nič podobné, ale stačilo aby povedal "vieš čo, ešte tam chodím lebo tam mám zopár kamarátiek" a potom by sme sa mohli porozprávať o tom či mi to vadí, či mu vadí že mi to vadí, či je s tým ochotný niečo robiť atď.

kkaffik, uznávam, že máš pravdu... hoci sa tvoj príspevok čítal asi najťažšie, ale je to tak, všetko ukáže čas :) ja mám problém veriť mužom keďže mám zlé skúsenosti, nechcem sa už sklamať a preto sa bojím, preto preverujem... ale asi by som mala prestať, lebo ako hovoríš, nakoniec sa to všetko obráti proti mne

kafe

mne sa tiez zda, ze z toho zbytocne robis tragediu. Obycajne by stacilo sa na to spytat, len potom by si si aj ty musela vymyslat nejaky rozumny dovod, preco ho kontrolujes ako male decko alebo preco si stihacka. Nechodite spolu, moze sa bavit s kym chce, nezaviazal sa ti nijakou "vernostou" v pisani a rozpravani. Myslim si, ze nic zle nespravil, ak nebol uprimny v takejto prkotine. Uznaj, lepsie by sa ti pocuvalo, keby povedal: - Ja stale chodim na zoznamku, sice nehladam uz nikoho ale raz za cas si pozrem mail/spravy. Neskor si ho vymazem.- Z takejto uprimnosti by si tiez neskakala meter dvadsat, takze nehovor, ze to co chces a cim ta chlap sklamal je, ze neni uprimny. Hned by si ho zacala podozrievat, ze hra na dve ci viac stran. Zeny si strasne radi domyslaju hovadiny, nech chlap spravi/povie cokolvek. Vid tvoju hystericku reakciu na to, ze chodi na zoznamku. No a? Je to zlocin? Domyslala by si si hovadiny, nech by ti dotycny povedal cokolvek.

Dievca, uvolni sa trochu. Nadych, vydych. Si uzasna zenska, ver si! Ver tomu, ze mas nejaku cenu a chlap ktory ta bude chciet (a ty jeho) bude stastnym chlapom. Ak to neni tento, urcite bude nejaky iny. Bud trochu sebavedoma a nesnaz sa chlapa kontrolovat, preverovat, ono vsetko aj tak ukaze CAS. Uvolni sa a uzivaj si prijemnu spolocnost. Aj ty si mozes (este stale, ved nechodite spolu) vybrat niekoho ineho, nevis na nom, akoby bol jediny na svete! Nepodozrievaj zbytocne, ako nejaka stihacka. Chlapec ta zaujal a je ti s nim dobre. To je vsetko, co by si mala riesit. Proste si to uzivaj a nebud v krci, ze chces VAZNY VZTAH, lebo ta picne. Ja byt chlap, tiez nechcem pochybovacnu zensku, co preveruje kazde moje slovo a neveri mi. On nebol uprimny a ty si mu nedoverovala. Kto je horsi? A preco si myslis ze on a nie ty? Podla mna ste rovnaky.

ivana456

Ja by som to nebrala hned tragicky.

Zacal konverzovat o vselicom a teraz moze byt len zvedavy, ako sa veci vyvijaju. Niektore diskusie sa musia vytratit postupne. Ale nemalop by ich byt vela. Jedna-dve. Viac by znamenalo, ze hlada.

Velmi vazne by som brala pokus o stretnutie, vymenu fotiek, mailov. Alebo eroticky obsah sprav.
Spytala by som sa ho, ze ci teda nenasiel a velmi pozorne by som pocuvala odpoved. Ak by sa co i len trolinka krutil, vratila by som ho do obehu.
Aby som nestracala cas a idealy.

Slobodna

každý, kto cez net niečo hľadá je podozrivý, resp. mal by byť. Chlapovi zo zoznamky by som rozhodne neverila. Normálni chlapi na net čas nemajú a vedia ho využiť zmysluplnejšie. Oveľa lepšie je hľadať chlapa v reálnom živote, hoci nikdy nemáš záruku, že toho druhého poznáš na 100%, pretože do hlavy nikomu nevidíš.

Agnes989

Chod aj ty zas na zoznamku a poobzeraj sa po niecom lepsom. Tohto si mozes zatial nechat v zalohe a uvidis, co sa z toho vyvinie, ci tam naozaj prestane za cas chodit alebo tam bude furt nahanat sukne.

angeladonna

proste klamal ti v podstate hned na zaciatku.to neni o odsudzovani.Je uplne jedno ci je to chlap alebo zena.Ked sa cloveka na rovinu nieco opytas a on ti povie hlupost na ktoru vlastne ty prides.a samozrejme mi zeny mame siesty zmysel a citime kedy nam nasi milovany klamu a ci uz nase deti.A vzdy na to prideme a nemusime po tom ani patrat.Treba si to v kazdom pripade vyjasnit a uvidis ako sa dotycny k tomu postavi.Pamamtam si ako moj muz na zaciatku naseho vztahu sem tam nieco zaklamal a ja som na to nechtiac dosla.A velmi ma to ranilo aj ked som mu nikdy nerobila sceny.Lebo som mu verila a bolo to hrozne pre mna lebo ja som velmi uprimny clovek.tak som za nim prisla a povedala som mu ze MOZE BYT RAD ZE MA MA,A AK SI MA NEVAZI A CHCE MI KLAMAT ZE MOZE POKRACOVAT ALE TYM PADOM SNIM KONCIM LEBO SOM NA NEHO NENI ODKAZANA A MOZEM MAT KOHO CHCEM odvtedy ? si nedovolil klamat ,mimochodom sme uz spolu roky :D a neoklamal ma.Je zodpovedny ,miluje ma ako nikto na svete,a povie mi to 100 krat denne,je moj muz ,milenec ,kamarat ,partak a mame prekrasny vztah .Urcite veci si treba vyjasnit.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.