Neprestal chodiť na zoznamku

Príspevok v téme: Neprestal chodiť na zoznamku
Bašula

Pred časom som sa cez zoznamku zoznámila s jedným mužom, teraz sa už normálne stretávame, veľmi sme si sadli. Nemáme ešte oficiálny vzťah ale smeruje to k tomu. Odkedy ho poznám na zoznamky už nechodím - nemám prečo. Keď sme sa o tom bavili, povedal mi že ani on tam už nechodí lebo už tam našiel to čo hľadal. Potešila som sa tomu, no aj tak mi to nedalo a spýtala som sa kamarátky, či sa nepozrie, kedy bol naposledy prihlásený. Zistila som, že pred pár hodinami... Nejde mi ani tak o to že tam chodí, veď nie sme spolu, má na to plné právo, trápi ma skôr to, že ku mne nebol úprimný a klamal mi. To nie je dobré a už vôbec nie takto na začiatku, nemyslíte?

m8

no mohla by si skusit čo piše embryo, že budeš aj ty chodit do tej zoznamky schvalne, no neviem či to ma cenu pri takejto kratkej znamosti a ked ste si povedali že tam nechodite aby si znovu začala? potom ti može povedať, však aj ty tam chodiš..tak sa do vztahu s nim nehrn a ked sa ta spyta prečo tak mu povedz, že ta zoznamka ťa dosť odrádza a že by si s tým nebola ok aj keby to bol len e-mail...skrátka ťa to odrádza.. sa potom usmej a uvidíš čo ti povie :)
ale blbe je že ty si citila že chceš prestat tam chodit, lebo maš jeho, ale on to tak necitil :p

embryo

Basula: kazdopadne byt tebou, tak by som ho hned neodsudzovala... mala by si s nim sadnut a porozpravat sa o tom. Sama uvidis, ci sa zacne zajakavat a bude ti klamat alebo sa k tomu postavi ako chlap a povie ti co je vo veci. Nasledne sa budes moct rozhodnut, ci to ma dalej zmysel alebo to ihned ukoncit.

Mozno sa z teba pokusi urobit mrchu, hodit na teba spehovanie, navstevy zoznamky... nedaj sa! :-) A hlavne sa nenechaj opit suchym rozkom ;-)

m8

kašli na neho. nikdy s tym neprestane a ty budeš ta zla. najdeš lepšieho. ty by si bola ochotna so zoznamkami prestat, najdi si takeho....

Bašula

Nie, nemyslím tou zoznamkou Pokec. A aj keby, tiež si myslím, že seriózny človek nepoužíva e-mail na Pokeci.

NO2

Ak sa človek len pozrie do emailu na az.., tak to zaregistruje aj čas a to nemusí byť ani na žiadnej zoznamke.
Ja som sa to takisto snažil vysvetliť, ale pravdepodobne to zostalo nepochopené. Tak to prajem aspoň tebe, aby si to pochopila a nie hneď obviňovala možno aj nevinného človeka.
To po zoznámení s dievčaťom si už chlap nemôže pozrieť ani svoje emaily??? Harašment???