Neskutočne zamilovaná do nového telocvikára

Príspevok v téme: Neskutočne zamilovaná do nového telocvikára
gabifre

Ani neviem kde mam zacat... No zacalo to tym ze sme sa dozvedeli ze budeme mat noveho telocvikara.. Dlho som cakala od niekoho odpoved kto nim bude.. Ked som to zistila nepripadal mi nijak zaujimavy proste obycajny ucitel.. Ked som si ale zacala prezerat fotky ako vyzera nieco ma obarilo.. Zacal sa mi hrozne pacit ..

No problem zacina az teraz. Dnes ako viete bol prvy skolsky den. Kedze som videla jeho fotky tak som stale bol v tom ze vyzera tak.. Ked sne cakali na chodbe a on sa ta ukazal prislo mi ZLE .. Stale som sa nanho musela pozerat ci uz v skole alebo kul.dome..

Neviem vysvetlit aky je to pocit nedokazem nic zjest... a aj ked chcem tak to vyhodim alebo odlozim.. Raz si odkusnem a hned mam ten pocit.. Zacnem znovu nanho mysliet a pri pohlade nanho si hovorim ako mozem toto jest citim sa proste ako by som mu nesiahla ani po clenky akoby som bola vzduch...

Dnes som nic nejedla uz od piatej ... Zjedla som akurat jednu palacinku aj z toho mi nebolo dobre.

Pri pomysleni na to ze vo stvrtok mame s nim telocvik tam sa mi chce vracat sam. V dobrom slova zmysle...

Som nervozna a pomyslenie ze by som ho niekedy neuvidela v skole... Chcem tam byt stale a uz sa nevratit proste stale hp potrebujem mat na ociach...

Neviem co mam s tym robit... Ma cca 26 rokov ..trener pohode "chalan".. Proste bere nas ako kamosov chova sa k nam uplne inak uz len asi tym ze je mlady a rozumie nam:)

Prosim Vas o pomoc.. Niesom ziadna 12 rokov stara pubertiacka.. Seriozne..

gabifre

Problém je v tom že sa neviem dočkať aký má hlas.. A to všetko okolo toho.. Strašne chcem aby bolo zajtra aby som ho mohla len a len počúvať na hodinách :P zároveň nechcem aby to skončilo.. Za dva roky odchádzam už preč zo školy.. A dalej s ním už nebudem.. Toho sa bojím že čo budem robiť, a ak ma to dovtedy neprejde.. Nikdy som nebola taka že sa v pohode rozpravam z učitelmi nikdy som si nedovolila niečo "viac"..

gabifre

Nina. : To nie je pravda len proste keď ho vidím tak sa nanho nemôžem prestať pozerať.. Hlavne keď sa smeje.. Vždy keď som blízko neho začne mi byť teplo.. A to že nedokážem nič zjesť.. Aj keby niečo idem zjesť akonahle nanho pomyslim prejde ma chuť a už to zas začína.. Divný pocit a to že by som stále chcela byť v jeho blízkosti :(

Nina.

Rozhodne tvoje pocity nejsú zdravé. Skús každopádne počkať taký mesiac, či to neprejde alebo nepoľaví, ak nie, nebolo by odveci sa porozprávať s psychologom. Naozaj keď ti je až zle a nemôžeš ani poriadne jesť, tak to rozhodne neni zdravé. Ani mi to totižto nepripadá ako opis zamilovanosti - to by si práveže mala príjemné pocity.

§

ak tak budes dalej nejest a len vracat tak do konca skolskeho roka sa najdes na psychiatrii alebo v ustave pre liecbu anorexie a nebudes vladat podavat dobre vykony na jeho hodine :D
Takze supsup dievca, vopchaj hlavu pod ladovu sprchu a povedz si ze toto co robis nema vyznam. Ty si ziacka pod zakonom a on dospely muz. Takze klidek jo? :D