Psychiater

niektotaky

ja som bola pri pedopsychiatričke, ktorú by si si mala aj ty hľadať, keďže máš pod 18 rokov. nedopláca sa tam nič, jedine v lekárni za lieky sa trochu dopláca, ale musíš tam ísť s rodičmi. kľudne sa tam môžeš aj sama objednať, ale tam musíš prísť s rodičom, pretože psychiatrička potrebuje počuť názor aj rodiča, potrebuje od neho aj podpis, pretože keby niečo zlyhalo a niečo sa ti stalo, nemáš ešte 18 a rodičia sú o tom povinní vedieť :)

dilmah

No, ja som sa ešte nestretla s tým, že by bolo treba doporučenie k psychiatrovi... počujem to prvý krát...nedopláca sa nič v ordinácií, len za lieky v lekárni ...

Agynes

Moj obvodny o tom nevie, zial..nechcem aby to vedeli rodicia, pretoze ma maju za debila. Ak ma niekto zaujem mi trochu pomoct tak sirds.akmens@gmail.com

ivana456

Presne tak, citujem:
"odporúčanie všeobecného lekára sa nevyžaduje pri vyšetrení u psychiatra, dermatovenerológa a oftalmológa, ak ide o predpísanie okuliarov"

T.j. nepotrebujes prejst cez pediatra ani sprievod rodicov.

Osobne alebo telefonicky sa objednaj.
Lekara si mozes vybrat, ale zobrat ta musi len ten podla bydliska. Ostatni mozu a nemusia.
Drz sa a neboj sa. Psychiatri su zvyknuti, ze ich vyhladaju mladi ludia a nechcu zapajat rodicov.

aslovita

K psychiatrovi nemusis mat odporucenie!!psychiater ta vezme bez toho.len prides a objednas sa.alebo sa objednas telefonicky.o tom nikto nemusi vediet.k psychologovi aj psychiatrovi som chodila od 17-tky.dodnes to nevie ani moj obvodny a ani rodicia.tak bez a liec sa :)

xxxg

U psychiatra neplatis nic iba doplatok za lieky..navsteva trva tolko kolko bude potrebovat aby zistil jak ti pomoct..objednavanie-bud tam zavolas kedy mozes prist,ze ta posiela detsky lekar..alebo ked je to problem takprides do cakarne a ked vide sestra tak jej das karticku aj so ziadostou o konzultaciu a cakas. Ale necakaj pd liekov zazrak-dostanu ta z brindy ale zmenit myslenie musis ty..s pomocou psychologa najlepsie

xxxg

Ahoj. Prides k detskemu lekarovi a ten ti napise ziadost o konzultaciu k psychiatrovi. Do 18tich rokov by clovek antidepresiva..a ine anti nemal pouzivat,vynimocne ano,ale bude trvat na tom aby boli oboznameni rodicia...a preco im nechces povedat ze mas problem?urcite ti pomozu,su za teba zodpovedni. Tie antidepresiva..antipsychotika a antikonvulziva a neviem co este ma dost vedlajsich ucinkov o ktorych by mali vediet. Ak mas soc. fobiu skus najprv psychologa,tie lieky nie su vyhra a mne dobabrali metabolizmus. Najviac mi pomohla psychoterapia.