Neznesiteľná kolegyňa

Príspevok v téme: Neznesiteľná kolegyňa
eliza7

Píšem aspoň sem aby som to zo seba dostala, lebo už fakt ma asi porazí. Mám docela fajn zamestanie, ale v čom je problém je moja kolegyňa sme totiž dve v kancli. Ona jednoducho nevie byť ticho stále voľačo rozoberá, ustavične sa sťažuje ako je chorá ale to len do chvíle kým nejde niekam na nákup alebo víkend, výlet v tom momente ožije a všetko je v pohode. Žije si veľmi zlatý život má peniaze na všetko, manžel sa jej o všetko postará nemusí ani prstom pohnúť a provokačne to dáva pocítiť ako sa má dobre. Pritom jej IQ je veľmi úbohé v práci už našťastie jej v ničom nepomáham, lebo som sa naučila ako na ňu a vlastne sa tvárim že nič neviem a podobne lebo len využíva človeka vo svoj prospech a pohodlie z každej strany. Ja som taký typ že rada pomôžem ale vidím že sa to neopláca byť ani úprimný ani ochotný. Nezávidím jej nič v tom to nie je , lebo ja mám dobrého manžela aj po 23 rokoch sme v pohode, deti zatiaľ tiež všetko ok i keď sú to už dospeláci žijem si priemerný taký bežný život so starosťami a radosťami, ale v práci už s ňou vlastne vôbec nevládzem a mám na ňu už alergiu, keby som to mala všetko vypisovať to sa nedá, ale poprosila by som Vás zopár rád ako to vydržať. Bolí ma z nej stále hlava a z práce chodím unavená ako z boja. Je to otrava v ľudskej podobe. Navonok ani na prvý dojem tak nevyzerá/ ona totiž nevyzerá vôbec dobre je nízka, tlstá a nie je ani pekná/ ale nesúdim vzhľad, pre mňa je dôležitý človek inak. V práci na výber nemám myslím tým nejakú zmenu a pod. a zase mám dobré miesto na to aby som menila úplne zamestnanie. Ono takýto ľudia sú aj tak asi všade. ďakujem za prečítanie a prípadné rady.

hulala

ako urcite moze byt velmi iritujuca, to je jasne.. no ale keby si so sebou bola spokojna a vyrovnana, tak by ti az tak nevadila, pretoze z toho co pises sa dost porovnavas a proste ta dost aj zerie to ze ti proste hovori o tom ako sa ma fajn

shsxhx

V tom pripade bud jej povirm svoj nazor a nech je chvilu ticho bo sa pojdes stazovat. :D alebo si das prostr mp3 sluchatka a ignoruj ju :) neboj sa ja ked som bola na tvojom mieste taktiez.. Od rana do vecera same otazky a pomoz mi a preco hento toto tak uz som s nasrala povedala som si svoje odlahlo mi zavrela si usta a bol pokoj:) potom som hned zaspala a uz bol klud