Zodraty otvor do posvy

Príspevok v téme: Zodraty otvor do posvy
kika7474

Chcem Vas poprosit o radu, co presne si mam v lekarni kupit,ked mam z intenzivneho milovania zodraty otvor,aby som to tam nemusela vysvetlovat, ide o to, ze priatel byva doma len kazdy druhy tyzden a niekedy ked sa vrati a aj teraz ked bolo 4 dni volno tak sa dost casto milujeme,aj niekolkokrat za den a niekedy tak ako teraz mam uz uplne akokeby zodraty otvor do posvy, sice ma vzdy dobre pripravi, myslim, ze som dost vlhka,ale aj tak je toho na mna potom vela a dopadne to takto...asi pred mesiacom sme boli spolu aj v lekarni,cakali sme,kym tam nik nebude,tak som sa snazila lekarnicke nejako diplomaticky vysvetlit,ze potrebujem nejaku mast, samozrejme potom tam uz prisli aj nejaki ludia a ona sa ma na celu lekaren pytala ci mam aj vytok a svrbenie,aj ked som jej hned povedala,ze urcite mykozu nemam a canesten nepotrebujem...mykozu som dakedy davno mala a viem ako to vyzera...potom mi chcela dat lubrikacny gel...no krava..priatel potom povedal,ze uz mu isla na nervy a ze jej uz chcel povedat, ze pani ked nerozumiet poviem Vam to priamo...trt..li sme cely vikend a frajerka ma uplne zodratu susku tak jej dajte daky krem:-) ale lekarnicka bola taky festivalovy typ:-) tam sa nedalo zartovat...blbo sa mi o tom pise..dakujem za rady

Agnes989

Tak ta lekarnicka sa podla mna zachovala normalne, ako ja neviem aky zazrak cakas ze ti preda a hned sa ti suska zahoji. Aj ked mas odreninu na kozi, mozes si na to davat napr. aloe alebo nieco na podporu hojenia, ale nijaky zazrak to tiez nespravi, musis pockat, kym sa koza zahoji sama. Vy by ste hlavne mali menej sulozit kedze ta vzdycky takto zoderie. Vyuzit aj ine moznost, napr. anal, oral, ci len rukou. Ak hovoris, ze pri sulozi si dostatocne vlhka, tak uz nepomoze nic ine. Ale kazda cast tela sa ti zoderie ak ju budes dva dni niecim vkuse suchat a suska je na tom tak isto.

Axel Wers

Haha, to je téma :) kika lekárničke normálne povedz čo ťa trápi a čo potrebuješ, nech ju rozhodí od závisti :D

MultiLevel

Tak na sliznicu by si si to zrovna davat nemusela. Urcite nie dovnutra posvy. Ale na okolie to pouzit mozes. Nechtikovu skor nie, s tou nemam dobre skusenosti, ale vyskusaj a uvidis sama. Skor ten hojivy zazrak a kalciovu

kika7474

Dakujem Multilevel..aj ma napadla kalciova, alebo nechtikova mast,len som si nebola ista, ci sa moze davat na sliznicu...hojivy zazrak...to myslis to vajicko?niekde to myslim mam, ale skusim tu kalciovu kupit...skusala som len Cicadermu,ale to mi dako len viac podrazdilo...
NO2...no uz bol taky napad, ze inu dierku:-) aj sme to davnejsie robili castejsie,ale nemyslim, ze je to prirodzene a tak raz-dvakrat za rok staci...pokial je to super normalne, tak sa dako do toho nehrnieme...a este teraz neviem co je s priatelom,ale dako sa mu zvacsil,sa niekedy normalne bojim,ked ho na mna vytasi...uz som ho podozrievala,ci neberie nejake lieky:-) ale len sa smeje a vraj len chytil druhy dych..ma 38, ja 40 a sme spolu 14 rokov...tak ma ten jeho druhy dych :-) aj tesi..ale ked si nemozem poriadne sadnut,tak to dost obtazuje

MultiLevel

Kup si kalciovu mast :) Nemala by si si ju davat do vnutra posvy, urcite len v jej okoli. Kalciova mast sa pouziva na rozne veci, napriklad ja som si ju davala na zahojenie tetovania, ked som sa poskrabala a chcela som urychlit hojenie...Tak isto ju mozes pouzit tam dole. Dobra vec na urychlenie hojenia je aj Hojivy zazrak od Oriflame. Dalej ma uz nic take nenapada, toto by ti mohlo pomoct

NO2

Aj mne to vadí, keď sa farmaceutky správajú ako obyčajné predavačky...
Tebe môžem poradiť asi len toľko, že všetkého veľa škodí, resp. využite niečo iné a nielen tú jednu dierku...