Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fragmin

Príspevok v téme: Fragmin
Martin41

Mám zlomenú nohu a lekár mi predpísal Fragmin. Má zabrániť tomu, aby sa v tele nevytvárala krvná zrazenina, keďže noha je v sadre a znehybnená. Fragmin však obsahuje veľké množstvo soli a podľa mojich informácií soľ podporuje vylučovanie vápnika do moču. Môže mi Fragmin predlžovať hojenie zlomenej kosti?

RNG

Nuz ja som mal trombozu a rozpustil som si to nattokinazou, 4 x 6000 FU. Takze mne uz nikto nemoze rozpravat, ze to nepracuje
Viacero ludi v mojed sirsej rodine, co brali warfarine, lebo mali vysoku zrazanlivost krvi to davnejsie zamenilo za nattokinazu a serrapaptazu a odvtedy maju krvne testy vyborne.
Ja veru mam dovod verit svojim lekarskm zdrojom, ktory pozeraju na liecenie uplne inac, nez sa dodnes v skolach uci.
Inac vysledky na koagulacii krvi sa ukazu dost rychlo, po 2 tyzdnoch brania fibrinolytickych enzymov, tak sa da aj "nastavit" spravna=dostatocna davka enzymov, lebo schodok nasho plazminu, enzymu co ma riedit krv a rozbijat krvne zrazeniny je individualna zalezitost.

Ale to je kazdeho osobna zalezitost, ja to sem uvadzam len pre to, ze vasi lekari to pravdepodobne vobec nepoznaju, ba dokonca organizovana medicina sa to snazi zatajit.

llek

Nuz, po zlomenine je standardny postup profylaxia trombozy a lekar musi postupovat lege artis.
Ked by nahodou u tohto cloveka rozvinula tromboza, RNG vezmes si ho k sebe na liecbu alebo len odkazes, ved ty len radis doplnky a neodradzas ludi uzivat lieky odporucene lekarom?

RNG

Martin 41, lieky , schvalene sa predpisuju pre to, ze je to jedine, co sa lekari v skolach ucia a nedovolia im pouzivat nic ine.
Kto pouzije nieco ine, toho napadnu a oznacia za sarlatana prinajlepsom a dokonca sudia. Casto aj s faloznymi svedectvami, zialbohu.

Martin41

Ďakujem za odpoveď! Takže postačí užívať len samotnú serrapatazu?
Ten Fragmin dokonca, ako soľ, predlžuje hojenie kostí, prečo sa potom predpisuje?

RNG

Fragmin/dalteparin sodium je len derivat heparinu, ktory sice riedi krv, ale nie bezpecne, a nie je schpony uplne zabranit tvoreniu krvnycvh zrazenin a uz vobec ich nevie rozpustat.
Naproti tomu fibrinolyticke enzymy(serrapaptaza, nattokinaza, lumbrokinaza) riedia krv bezpecne, tj nemozu vyvolat krvacanlivost, a popri tom rozpustaju krvne zrazeniny
Zialbohu lekarov neucia nic o potravinovycy doplnkoch ale len patentovanych farmaceutickych liekoch, takze neocakavajte, ze vam toto poradia, cest vzacnym vynimkam, od ktorych to mam aj ja.
Pri zraneniach sa casto tvoria krvne zrazeniny, ktore blokuju priestup cerstvej krvi a tym predlzuju hojenie.
Casto sa mozu dokonca odpojit z nich male zrazeninky, tromby, a dostat do ciev, a tym vyvolat rozne problemy, vcitane poraziek, infarktov a zlyhania roznych nedokrvenych organov