Linka na oci

Príspevok v téme: Linka na oci
katka001

Ahojte,
chcela by som sa poradit, aku, alebo ako pouzivate ceruzku na oci ( dolne alebo aj horne linky) aby ste asi po 2 hodinach nemali cierne kruhy pod ocami, myslim, ze napr. tekuta ocna linka by sa nemala rozmazavat, ale ta je prilis ostra, silna ako dolna ocna linka

dakujem za prispevky

peppy

Kedysi som mavala strasny problem, ze vsetky linky sa mi vzdy rozmazali a mala som monokel pod okom. Poskusala som rozne ceruzky od lacnych ako Miss sporty az drahsie ako vsade ospevovana ceruzka Gosh, ktora kreslila uplne nevyrazne a tak isto sa mi rozmazavala. Teraz uz skoro 2 roky nemam s rozmazavanim problem lebo som zacala pouzivat ceruzky glimmerstick od Avonu. Maju mnoho krasnych odtienov, a su to este aj take tie vysuvacie takze aj odpada starost so struhanim. Tieto ceruzky pouzivam iba na dolne viecko a na horne pouzivam iba tekute. Nemam daku vyhradenu zmacku tekutych liniek, striedam to, no vzdy ked daku kupujem si pozeram stetec aky je. To po case by si zistila aj sama, ze aky ti vyhovuje. A tekutu linku si vazne neviem predstavit na dolnom viecku :D to by vyzeralo.
A inak je dost mozne, ze to rozmazavanie aj suvisi s tym, ze mas mastnu plet. Skus predtym ako si nanasas linku poriadne prepudrovat to miesto, nanes linku, a na zaver zase este prepudrj hlavne to miesto pod ocami.

zuzi74

Tekuta ocna linka je naozaj dost ostra na spodnom viecku, mne osobne sa vobec nepaci a zena v tom vyzera velmi umelo. Ja pouzivam na spodne viecko tiene hnedej farby a cierny len do vonkajsieho kutika oka a predtym si spodok viecka "zafixujem" korektorom, ktory mi pomaha aj na prekrytie kruhov pod ocami a pudrom. Dlhsie to vydrzi a tien sa tak rychlo nerozmazava. To iste robim aj na vrchnom viecku.