Najlepsi gynekolog Bratislava

Romanka25

Bol to lepsi pocit ked si mala svoju suknu ako keby si tam mala len nejaku co milion ludi pred tebou, ze?:-)Tak snad nebudes mat problemy a budes tam chodit iba raz do roka na preventivne:-) Prajem ti vela zdravia;-)

stratenazena

Cicilka dakujem ti za informacie a zaroven sa ti ospravedlnujem ze ti odpisujem az teraz ale boli sme na dovolenke:-)Idem tam zavolat teraz hned aby som vedela. Pozriem si kontakt na nich na ich stranke ako si mi poradila a pozriem aj ako ordinuju:-)

majusaa

Ozyvam sa tak ako som slubila:-)Zobrala som si aj suknu ako si mi poradila. Prehliadka u nich dopadla dobre co som aj rada. Zatial mi tam nevadilo nic, pristup sestriciek ako aj doktora bol fajn. A teraz zase az o rok:-)

cicilka

stratenazena

ano oni maju ambulanciu v Ruzinove a presne na ulici Ruzinovska 10. Kludne si to mozes pozriet aj na ich stranke, tam to maju napisane. Maju tam pisane aj ordinacne hodiny, kedy maju dovolenku a vsetko co potrebujes vediet. Myslim, ze este stale berie nove pacientky. Ked tak im tam skus este zavolat. Ano, je to moj zensky doktor, preto viem

stratenazena

On ma ordinaciu v Ruzinove? A kde tam presne? Myslis ze este berie nove pacientky?Ty k nemu chodis, ked vies ze je odbornik?

Romanka25

tu je pekne vidno ze nie vsetko co pisu je pravda, teda aspon ohladom tohto. Tak potom sa ozvi ako dopadla prva prehliadka, som zvedava ci budes spokojna a co budes hovorit :-)

cicilka

stratenazena

tak v tom pripade by si mala asi najlepsie si najst doktora v Ruzinove to mas asi najblizsie a najmenej cestovania a aj dobre spoje ti idu. Poradim ti doktora Millyho, je dobry odbornik a mily clovek aj po ludskej stranke, skus jeho kontaktovat ci by bol este ochotny ta zobrat ako jeho pacientku