Najlepsi gynekolog Bratislava

majusaa

Ano citala, ale uz ani neviem kde a to som len tak precitala ale nejako som to nebrala vazne. A ked som vyskusala a hned ma zdvihli tak to neviem fakt kto napisal, ale je to podstate jedno. Objednali ma na 26. maja.

stratenazena

Pristahovala som sa do mestskej casti Bratislavy Nivy. Prosim ta, ktoreho doktora by som mala najblizsie, vies mi uz teraz poradit?

cicilka

stratenazena

a do ktorej casti Bratislavy si sa pristahovala? Ked nam napises budeme ti vediet lepsie poradit ktoreho doktora mas najblizsie, ked ti ide hlavne o vzdialenost

Romanka25

hej? take nieco si citala? o tom som este ani nepocula. Mna vzdy ked tam volam tak hned zdvihnu, zatial som s tym ziadny problem nemala. A na kedy ta objednali?

majusaa

Volala som a aj som sa tam hned dovolala. Myslela som si ze ma nebudu dvihat lebo som take nieco citala ze nedvihaju telefony ale vobec som nemala problem, dovolala som sa hned na prvy krat takze som spokojna. A dohodla som sa s nimi na prehliadke, objednali ma hned na prvy volny termin ktory mali, tak uvidim

stratenazena

Tehelna a to je kde presne v Bratislave? Neviem, nepoznam to tu este skoro vobec a rada by som bola keby mi to nejako vysvetlis ze ci to nebudem mat nejako daleko dochadzat. Predsa po blave to nie je az tak jednoduche tak by som chcela mat doktorov co najblizsie k mojmu bytu

lolinka

stratenazena tak napr. ja chodím k Ľuborovi Laudovi na Tehelnú už roky a som s ním spokojná. Milý doktor, milá sestrička, profesionálny prístup, nemusíš sa tam objednávať a nečaká sa tam dlho.

majusaa

Vsak to ano to viem, vsak to ako aj u kazdeho ineho doktora. Idem tam skusit teda zavolat a uvidim co mi povedia a ako sa s nimi dohodnem

stratenazena

babule prestahovala som sa do Bratislavy a pomaly si vybavujem vsetkych doktorov. Obvodneho uz mam a este by som potrebovala nejakeho gynekologa. Poradite, prosim?