Čo na to hovoríte?

Príspevok v téme: Čo na to hovoríte?
Fences

Takže idem rovno k veci. Rozhodla som sa žiť bez chlapa bez partnera. K tomuto rozhodnutiu ma priviedol fakt že síce mám 21 rokov ale ešte v živote som nikoho nemala a ani som nepraktikovala všetky tie veci okolo vzťahu medzi mužom a ženou. Možno som škaredá :D neviem a možno som aj totálne nezaujímavá. Nie neľutujem sa a ani tento príspevok nie je o bezvýznamnom ľutovaní a ani som sa nerozhodla pre život mníšky jednoducho to takto cítim a som takto spokojná. Áno a možno som aj asexuál a možno aj nie som. Len chcem počuť váš názor. Či je možné aby človek celý svoj život prežil bez partnera a či aj medzi vami sú taký ľudia s podobným zmýšlaním.

muskafuska

aby sme nezabudli: nechaj si otvorenu mysel, staraj sa o beba, pestuj konicky, pracuj.
Hlavne nezatrpkni. Nedeje sa ti krivda. Si ok.

muskafuska

fence, co riesis?
Rozhodla si sa byt single, ok, budes. Kym to nebudes chciet zmenit. Absolutna pohoda.
Co by bolo alternativou? Triast sa, aby ta niekto pozval na rande? Chodit s nevhodnym chlapikom, len aby si dakoho mala? Skoda casu a zbytocne by si sa prezentovala ako obsadena.
Urobila si najmudrejsiu moznu vec v tvojej momentalnej situacii.
Aj ziadny aj minimalny aj samosex su v pohode. Vibrator je lepsi nez blby chlap.

xXx123

Pre ženu to bude ťažký boj. Budeš musieť pokosiť, napíliť a nakáľať 20 metrov dreva na zimu, šoférovať, nosiť, robiť doma údržbu, opravy, vyčistiť pecúch, kúriť a veľa, veľa ďalšieho. Pozri takú slobodnú, má doma 20 mačkov a stále tu vtipkuje, takže asi sa tak žiť dá.

Sejla

Myslím, že paradoxne ľudia, ako ty, majú väčšiu šancu nájsť skutočnú lásku, než tí, čo ju hľadajú. O tom, či stretneš niekoho, kto ti pomotá hlavu, ty moc nerozhoduješ, takže tieto veci nemôžeš predpovedať.

Slobodna

Nie. Keď sa ten fakt zmení na reálnu pozitívnu skúsenosť svoj názor určite zmeníš.
Hovorí sa: S chlapmi ťažko ale bez nich ešte ťažšie a nie je to len o fyzične. Keby si bola so svojím rozhodnutím taká vyrovnaná a spokojná ako tvrdíš, nepotrebovala by si názor iných.