Preco neviem zabudnut?

Príspevok v téme: Preco neviem zabudnut?
sweater

je to asi styri roki co som sa prvy raz v zivote zalubil, bolo to obostranne, mali sme pekny vztah ktory asi po dvoch rokoch skoncil, s tym ze ja som uz troska vytriezvel, veci ktore som pred tym prehliadal (asi a umyselne) mi zacali byt do oci, nase zivotne plany uplne rozlicne, no proste sme to ukoncili, ziadne natahovacky nic, proste rozchod. od vtedy je to teda uz dost dlha doba, niesme v kontakte, sme asi milion kilometrov od seba. v ziadnom pripade nelutujem rozchod, vobec nechcem spat co sme mali, nechcel by som sa dat znova dohromady, ale furt na nu nemozem prestat myslet, a uz mi to ide na mozog... tym furt myslim DENNE. dokonca jej jak uchylak casto obzeram fotky co pridava na fb, viem ze ma priatela, ked som to zistil nejako ma to aj vnutorne potesilo (?). proste nechcem nic ine len nato zabudnut, spravit tam bodku a pustit to z hlavy. preco na nu stale musim myslet do slaka? diky za vsetky rady

sweater

nemilujeeeem ju. sme uplne iny, ja nechcem stravit zivot ako ona a ani s nouuuu. ja v podstate ani nechcem mat vztah ani som nikdy nechcel teda az kym som sa do nej zabuchol a potom sa to zase vratilo spat ze nechcem. netuszim mat rodinu, decka, dom, karieru, kdezto ona chce vsetko toto. este ani po intimnej stranke nam to neklapalo, proste bez buducnosti.