Oblickovy kamen u deti

Príspevok v téme: Oblickovy kamen u deti
klaudika0422

AHOJ ,

MOJA DCERA,KTORA MA 8 ROKOV NASLI OBLICKOVY KAMEN ZEVRAJ JE MALINKY,NEMA BOLESTI ANI HORUCKU,IBA JU SEM TAM PICHNE PRI V PISURKE.SOM ZUFALA LEBO CIKAT CHODI AJ 15 KRAT DENNE MOZNO VIAC,CAKAM KEDY MA OBJEDNAJU NA UROLOGIU,CHCEM A OPYTAT,CI MATE NIEKTO SKUSENOSTI AKO SA TOHO ZBAVIT NATURALNE.TRVA TO VELMI DLHO JE TO UZ SKORO 7 TYZDNOV,DAVAM JEJ VELA PIT DAKUJEM ZA ODPOVEDE,

RNG

Ako som napisal, moje lekarske zdroje mali 94% uspech pri rozpustani ladvinovych kamenov pitim caju z byliny chanca piedra po dobu 2 mesiacov.

RNG

Mocove kamene mozu mat zlozenie uhlicitamov(carbonate) a stavelanov(oxalate) Kedze stavelan vapenatu je extrwmne slabo roazpustny vo vode, ale stavelan horecnaty(magnesium) je az 500 krat tak rozpustny, kamene sa da rozpustit alebo im predist branim horcika/magnesium v dobre rozpustnej forme(citrat, maleat, proteinovy chelat)
Z bylin caj z byliny chanca piedra je ucinny az na 94% za 2 mesiace rozpustit mocove/kamene, podobne aj v ladvinach, kde to cele zacina.
Na caj treba polievkovu lyzicu kopcom chancy piedra do pol litra vody, povarir asi 15 minut a nechat odstat niekolko hodin luhovat. Moze sa aj prichutit, ale neodporucam filtrovanie, ale len zliatie. To je denna davka pre dospeleho, tj 70 kg a na ine vahy to treba prepocitat v pomere vah, tj 35 kilova vaha potrebuje polovicu toho, tj ten caj rozdelis na 2 denne davky, priblizne.