Nezvládol som to?

Príspevok v téme: Nezvládol som to?
Duri456

Ani neviem ako poriadne začať,ani neviem čo mám skor napísať ..Volam sa Juraj mám 20 rokov,moja bývala priatelka má 22..a otom to celé je..
Spoznali sme sa na discotéke,kedy som mal ja 17 a ona 19,prvé tancovanie,objatia,usmevy ved to poznáte..Po pár dnoch som zistil,že chcela kedysi mojho brata..velmi moc..povedal som jej že nebude dobré ked sa budeme stretávať,volala mi že ma potrebuje videť,a rozprávať sa somnou ,sli šme spolu von,rozprávali sme sa ,cítil som sa tak skvele..Chodili sme spolu každý den von,citíl som sa najštastnejšie ako sa len dalo,po pár dnoch,týždnoch ,sme sa dali dokopy.Išli sme spolu na prvú discocetku,na ktorej som videl ,ako sa bozkáva z mojim bývalim kamaratom,pred mojimi očami,odpustil som jej ,lebo mi slubila že to už nespraví,v jeden den mi píše jej kamarátka aby som jej napisal na ,,facebook,, že ju milujem nechápal som..vtom mi preposlala čo si pisali,moja byvala jej tam vtedy pisala ,že nevie či ma miluje ,že chce ist z iným chalanom von,že ten sa jej páči a podobne..povedal som jej to ..že prečo mi klamé do oči ked ma vraj miluje,povedala že nepojdu,prepáčil som jej..zistil som že nakoniec boly spolu vonku,niekde piť ..neviem čo sa stalo do dnes..vraj nič..odpustil som jej..znovu..stále som dufal,že sa zmení..prišla dalšia discoteká,znovu som videl ako sa bouzkávala z inym,videl som ako tancuje z druhým jak štetka,jedine čo som mal boli oči pre plač nespával som,chodil som jak troska,bolo to prvý rok nášho vztahu,bola to najhoršia čas mojho života,citil som sa ako troska,stale ma v niečom ojebávala raz som sa jej opytal,či mala niečo z mojim bratom,prisahala mi do očí že nie..a ja som jej stále odpuštal lebo som ju miloval ?..Išla spať k niakemu chalanovy,a ja som nevedel čo snou je,zavolala mi po 3 dnoch,nech jej pozrem autobus..Ja neviem či som to dobre napísal,neviem či niekto tomu chápe očo ide,a či to niekto zažil..robila čokolvek,vždy som jej odpustil..No prešla niaka doba,omúdrila sa ?Pomohlo nám to že som spoznal rodičov ich aj ona mojich,klamal som ju že nato zabudnem čo sa stalo ,no ona mi to stále pripominala.Vypila si dokázala mi vynadať do kok* debilov,jeb* lebo bola opita,ráno ked som jej povedal čo sa stalo,jedine čo mi povedala,prepáč ak neprepáčis ja sa ti do riti pchat nebudem..prepáčil som jej to ...Ja teraz ked si to všetko premietam,neviem čo som videl...Bola niekde na grilovačke,vraj ju tam niaky chalan chytal,vraj nič nebolo,ked som sa jej spytal,či by snim niečo mala,povedala že keby spolu niesme,vyspala by sa snim..aj keby sme spolu neboli čo i len den...Nevravím že som ju nikdy neoklamal,ano oklamal vela krát sme sa pohádali aj koli mne,že som jej niečo slubil,a neprišiel som no mal som vážny dovod,,nikdy som ju nepodviedol,naozaj som ju miloval,odrobil som si 16 šiel zanou 2km knej,ráno 4 som vstával snou do práce aby nešla sama,zniesol by som asi aj modré zneba..vždy ked som to chcel ukončiť,nedokázal som si predstaviť že je z iným,nedokázal som si predstaviť že už sme spolu neni,vždy som si čosi nahováral,tak som jej vždy napísal,nech sa stretneme,aj ked to bola jej chyba..nech tomu dáme šancu...Pár dni dozadu sme sa rozišli,koli mne,zistil som že ma klamala,znovu..rozišli sme sa..pisala mi ako ju to netrápi,že ona si nájde druhého že ona má na viac ako som ja,a že som ubohé decko..nevravím vela krát som spravil pičovinu,no spravil by som naozaj všetko,čo by som jej videl na očiach..to vám dotvrdí každý kto náš vztah pozná.všetci mi vraveli,kašli nanu ojebáva ta,má ta obmotaného okolo prstu..ale ja som to stále nevidel....chcem od vás len jedno,pomožte mi na nu zabudnuť,a začať znovu žiť..nechcem ráno vstávať stým,že z niekym je ,nechcem na nu mysleť...toto je moj pribeh,napisal som to v skratke,nemam to komu povedať,lebo by ma každý vysmial prečo to nevidim..dakujem,velmi pekne všetkym :)

Shejla

Kašli na ňu..nikdy sa nezmení..daj si pauzu,začni robiť čo ťa baví..v mojom prípade po rozchode pomohlo cvičenie:) spoznáš super ľudí,ty sa zbaíš stresu,prídeš na ine myšlienky .... :) Hlavu hore :)

keysha777

Kebyže som chlap ani hrdzavý bycikel by som o ňu neoprela!! robí si stebou chce vie že ta má omotaného okolo prsta ako ona zapíska ty ideš..Mal by si si začat vážit samého seba a zmeniť prístup lebo toto si stebou bude robiť každá.. Na ňu sa vykašli, bude to tažké zabudnúť ale budeš musieť..Vymaž si jej číslo, z fb zablokuj si ju aby si nevidel jej príspevky a pod. , smsky si vymaž proste všetko čo ti ju nejako pripomína ,neozívaj sa jej hlavne!! lebo zasa padneš do jej rúk... maj rozum chlapče.. ak sa jej nebudeš ozývať budeš ju ignorovat ona sama nato dojde čo spravila..ale bude už neskoro..neboj sa čas to vylieči.Venuj sa iním veciam šport,práca,kamoši,chod snimi na diskotéky bav sa prípadne sa sa skamaráť z nejakými fajn dievčatami:)

kafe

ach jo.. chlapce, vidiet niekoho, kto zo seba necha robit handru, je strasne smutny pohlad. Ty si vobec, ale vobec nevazis sameho seba. Zacni sa venovat sebe - sport, jazyky, skola/praca.. zacni si stanovovat nejake ciele - najst si brigadu, zacat si sporit na nieco.. zacni si viac vsimat, co by si na sebe chcel zmenit, co rozvinut, coho sa zbavit. Nauc sa mat rad sam seba - rob to co ta bavi, staraj sa o svoju dusu rovnako ako o svoje telo. Potrebujes spevniet a zosilniet (dusevne), lebo ak budes takato handra, KAZDA baba, ktora ta zaujme ta bude vyuzivat, zranovat a bude ti s nou nahovno. Ak chces byt AJ stastny a najst si dobru babu, zacni menit seba. Najdi si vzor, ktory sa ti paci a akym chlapom by si asi raz i ty sam chcel byt (vlastnostami, spravanim, pristupom k druhym ludom) a skus takym chlapom pomaly, po malych krockoch BYT.

mascha

však sa spamätaj, nie je to pre teba ponižujúce ako s tebou manipuluje?!,,musíš vyzrieť v láske, takto s teba poriadny chlap nebude,musíš sa zmeniť,lebo sa ti to stane aj pri druhej,pracuj na sebe,športuj,ponor sa do štúdia,roboty tak skôr zabudneš

m8

chmulo si riadny, rohožka pre nu ani to nie. dokedy so sebou takto nechaš zametať. kopni ju do zadku a to hneď. tá nestojí za nič...a to čo spolu mate z jej strany nie je laska..krute, ale je to tak