Aj vy onemiete?

Príspevok v téme: Aj vy onemiete?
pisem ja

Babyy, myslela som si ze ja taka nie som a nebudem ale sme svoji 4 mesiace (myslim manzelia) a sice sme sa este ani raz nepohadali ale obcas robim veci co som nikdy nechcela robit :( :(
ked sa cokolvek stane, sa mi nepodari vecera, alebo povie ze je maso trosku tvrde alebo hocico ine co sa ma dotkne tak stichnem, je mi do placu a nehovorimm..som ho poprosila nech vtedy mi jednu streli alebo ma objime alebo cokolvek ale ja to tak neznasam lebo chudak ani nemoze za to ze zle navarim ..aj vy to robite? ako to prestat robit?
(ano, som velmi citliva na to ked nerobim veci na 100% a vzdy ma to rozhodi, resp. hlavne varenie lebo chcem aby to pre nho bolo dokonale) :D

Sejla

Niekoľko hodín vytváraš a zdobíš jedlo? Preboha to čo mu vyváraš, veď sa ukludni, nedefinuj sa skrz tvoje kuchárske schopnosti, nájdi si aj iné činnosti, jedlo nemusí byť každý deň ako v drahej reštike a občas nech navarí aj on.

pisem ja

nie som tehotna..a perfekcionistka asi som ale nechcem byt ved to je taka hovadina toto ale neviem sa nad to nijak povzniest ked to dobabrem

Slobodna

ehm, nie si tehotná? Buď máš rozhádzané hormóny, keď si taká precitlivelá alebo si chorobná perfekcionistka.

pisem ja

doubledog, to preto lebo napr ja niekolko hodin vytvaram to jedlo zdobim ho nech je co najdokonalejsie a potom ked je nieco zle tak ma to tak zamrzi :( viem ze mu je to luto a viem ze hccem aby mi to hovoril lebo by bola blbost aby mi klamal ale tak mi to pride vzdy luto ze som asi nemehlo a neviem ani varit...
och no sme komplikovane viem :)

doubledog

mna tiez fascinuje, ako moja zena neznasa, ked poviem nieco zle na jej jedlo.
a pritom ja to nemyslim nijak obvinujuco voci nej.
tiez som jej musel vysvetlit, ze nech to tak vazne neberie.