Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyliečili ste si niekto dospelý para / fimózu nechurirgickou cestou?

Príspevok v téme: Vyliečili ste si niekto dospelý para / fimózu nechurirgickou cestou?
Marek_

Skutočne len dospelí ma zaujímajú. Mám 28, a mám parafimózu odmalička, už ako malému sa mi niečo nezdalo ale detská doktorka povedala že to mám nechať tak že to sa časom spraví, ale nespravilo.
Viem že:
- Slez nebadaný, u pár ročných detí pomáha až zázračne (snažím sa ho zohnať ale nikde nemajú, iba nejaké iné slezy), ale aj tak to u mňa asi nezaberie, ale skúsim ak ho zoženiem.
- Diprosone, táto mastička je žiaľ len na predpis, ale plánujem si ju zaobstarať, tá by mala mať väčšiu šancu s tým niečo spraviť ale taktiež som počul, čím starší som tým menšia šanca.

Môj stav je taký, že predkožku ľahko stiahnem aj pri erekcii, síce cítiť že je užšia než by mala byť, ale ide to, no problém je dať ju späť keď je erekcia na maxime, škrtí mi to žaluď a ide to ozaj ťažko späť. Takže orgazmus pri stiahnutej predkožke neprichádza do úvahy.

Sú nejaké ďalšie nechirurgické možnosti? Poprípade podarilo sa to niekomu vyliečiť hore uvedenými spôsobmi? Dikyyyy

Marek_

matway, si blázon ak si myslíš že zúžená predkožka je problém orgánov.

kablica: nekúpim, a nevedia ani objednať, dodávatelia nemajú. Hľadám internetovú stránku kde to kúpim, prosím ľudia, keď už s ničím iným aspoň s týmto pomôžte :D

matway

Marek, prepáč, nie. Srandu som si nerobil, tvoj príspevok ma zmiatol. Ja tieto veci robím elektronicky na báze biorezonancie, a hľadám hlavne príčinu, a aj v tvojom prípade je príčina vo vnútri tvojho tela a orgánov...mastičky, ktoré hľadáš ti to utlmia, ale nie vyliečia.

Marek_

matway: To si robíš srandu nie? :D

mate: ja viem že sa dá, poznám to, ale neviem je to natrhať, a tiež sa nemôže trhať hocikedy... radšej si to kúpim za tých pár drobných, bude to rýchlejšie než po tom pátrať vonku

mate59

Marek, neviem či slez pomáha na fimózu,ale dá sa nazbierať celkom bežne.Rastie hocikde,Možno ho poznáš podľa toho, že ako deti sme ho volali chlebíček,koláčik a podobne a jeho nezrelé plody.Kvet sa používa na dýchacie problémy čerstvý,lebo sušením stratí slizovité látky.
Ak máš krátku uzdičku, pomože ti jedine jej plastika.

matway

Marek, to je čo za sprostosť vyťahovať kožku pri erekcii? Načo? Veď je to logické, že pri erekcii sa žaluď zväčší, a predkožka sa niekedy aj sama stiahne. Dávať ju späť pri erekcii sa nepodarí hádam žiadnemu zdravému chlapovi, veď predsa koža /predkožka/ je natiahnutá práve stoporeným údom, a tým pádom sa koža sunie najmenším odporom, čiže dole.

Marek_

jasné už som to našiel aj v inej diskusii.
Teraz rozmýšľam, či je pre mňa dobre začať s diprosone, u mňa je dosť možné, že za parafimózou sú jazvy z detstva, ak so mnou "cvičili" keď som bol pár ročný, neviem či cvičili...
No minulú zimu sa mi začali často objavovať prasklinky cca na fimotickom kruhu, samozrejme kvôli nim som ani nemohol stiahnúť predkožku lebo štípali... občas som ich tak narušil a začalo krvácať. Avšak nezdá sa mi že by to nejak zmenilo moju fimózu, ja len že to môže byť známka toho, že kedysi som tam tie trhliny mal, a teraz sa len vrátili. Tak či to nechce nejakú inú masť najprv.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.