Preháňam?

Príspevok v téme: Preháňam?
Anna9078

ahojte..chcela by som vás veľmi pekne požiadať o názor poprípade radu ak máte s niečím podobným skúsenosti. Mám priateľa 2 roky. V našom vzťahu je všetko super milujem ho a viem že on mna tiež...okrem jednej veci..Keď príde na peniaze správa sa veľmi skúpo. Ide o to že zarába veľmi dobre asi trojnasobok môjho príjmu. Avsak v obchod ak robí nákup a ja si tam prihodim nejakú maličkosť je schopný vypytat si odo mna 50 centov. Vyhadzuje mi na oči veci ako nasypala si veľa pracieho prášku a ten je drahý. Keď som u neho obcas prespavala raz mi povedal že by som mohla niečo kúpiť lebo som pouzivala jeho zubnu pastu toaletny papier a minam vela vody...Nie som žiadna zlatokopka kupujem si všetko sama a účty platime na polovicu...Ak sa stane že zaplatí on pripomenie mi to pri ďalšej príležitosti a musím platiť ja. Do kina chodime len v dni ked je to lacnejšie, samozrejme lístky na polovicu.. nic si nekupime radšej v potravinach a prepasovat do vnutra...niekedy sa cítim trapne lebo v obchodoch sa dokáže s predavackou hádať o 10 centov...Bojim sa hlavne toho keby sme mali deti ako by sa k nim spraval a neviem či robiť...na otázku prečo je taký mi vždy odpovie že bol tak výchovany a ja to nepochopím

Sejla

Kategória vypočítavý lakomec má dobrú povahu pre úspešné podnikanie, ale čo z toho, keď si nevie užívať život? Chlap, ktorý myslí na prachy snáď aj pri sexe, by mi bol strašne odpudivý, taký muž ak ti kúpi po 10. rokoch drahší darček na vianoce, než ty jemu, je schopný z teba spraviť zlatokopku. Navyše muži s týmto syndrómom majú podľa mňa dosť hlboko zakorenené komplexy.

pravdiva

Od takeho by som utiekla hned pri prvom nakupe! To mu nie je hanba??!! Ja byt na tvojom mieste tak mu to tu dam precitat aby sa zobudil. Je to totalne nemuzne! Chlap ma byt gentleman a gavalier!! Fuj normalne sa u mna prejavili vsetky priznaky alergie ked som to citala. Ako s nim mozes zit??? Ja by som sa hanbila aj za neho aj sama za seba... Bodaj si kychol a vypytal si od teba kapesnik a ty by si mu povedala ze nie lebo ten si si ty kupila...bozeeee, zachran sa kto mozeees!!

doubledog

urcite sa s nim o tom nerozpravaj opatrne.
povedz mu to na rovinu, ze je to divne a vadi ti to.
ale necakaj vela, taka supersetrnost je podla mna velmi tazko liecitelna, kedze postihnuty ma viacmenej opravnene pocit, ze robi spravne.

extravagance

Ahoj neviem či to poradím správne skôr ti poviem svoj názor.. vraví sa že najhoršie je máť skúpeho chalapa. skúsila si sa s ním o tom už porozrávať? ak nie tak tak určite nejak ale OPATRNE urob.. alebo si ho proste vychovaj.!! ked si niečo hodíš do košíka mu vopred povedz že nemáš pri sebe peniaze NEHOVIRíM vždy ale sem tam to urob inak a som na tom podobne s výnimkou že všetko musím platiť ja a on čo normálkne zarába tak nič