Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

doubledog

a preco by ti mal nieco vysvetlovat?
je predsa jasne, co sa stalo - rozhodol sa vratit sa k zene, kedze ta najskor nejak zabojovala alebo ho pritlacila k muru.
na tom uz nie je co dalsie vysvetlovat.

Maoam

preco ti nedviha mobil, neodpoveda na maily, sms, preco ti to osobne nepride vysvetlit?

lebo je srab a chce sa vyhnut priamej konfrontacii s tebou a tvojimi opravnenymi otazkami voci nemu - zbabele spravanie, ale uplne typicke pre velmi vela muzov (aj zien)

proste si to premyslel, nechce sa rozviest, neviem ake su tam majetkove pomery a veci okolo toho + deti, proste sa rozhodol vratit sa do rodneho hniezda k rodine, ostava ti iba akceptovat to

a ano, muzi su skutocne schopni urobit to zo dna na den a vypnu sa, nepodaju ziadne vysvetlenie

nie si prva ani posledna, ktorej sa toto stalo (a nemusel byt vobec zadany ani zenaty)

muz sklada zbrane vo vztahu z minuty na minutu, ked vyhra ina kandidatka

a nema najmensi pocit, ze by ti mal nieco vysvetlit ci sa ti zodpovedat, bohuzial

Maoam

inak, toto je fakt caste, v case DO rozvodu maju huste reci, ako zenu vysmaria, zbalia jej kufre a Co. a ked sa to skutocne priblizi, tak pravy opak ;-)

zrazu navrat, starostlivost, rodina na prvom mieste...

ale nesmut, hlavne si uvedom svoju chybu, ze si sla do vztahu so zenatym, aj ked ti tvrdil neviem co

mohla byt pravda, ze boli odcudzeni a Co., kriza, vsetko je mozne, ale vzdy je lepsie ist do vztahu s niekym, kto to ma s ex-kou ci ex-manzelkou komplet vyrovnane po vsetkych strankach a nejaky cas BOL SAM

Maoam

stava sa to velmi casto, viedol dvojity zivot, taky muz je schopny vsetkeho, tebe tvrdit ako ta miluje a planuje s tebou buducnost a ociernovat manzelku a zrazu sa venuje rodine aj jej...aha, takze asi take zle to doma nebude

inak vela muzov s prepacenim stiahne chvost, ked ide do tuheho (rozvod) aj z financnych dovodov, zrazu im dopne, ze by prisli o prachy, majetok (delenie), atd.

je mi luto, ale uz nikdy nelov v zadanych a zenatych vodach, nevyplaca sa to

ani u single-muza ti nik nezaruci, ze to bude fungovat a mozno roky rokuce, ale predsa len je skor väcsia sanca, ze bude mat 'iba' teba

lolatina

To sa dalo čakať.... Nájdi si normálneho poriadneho chlapa.. Tento krát skús ale hladať v tých neženatých kruhoch