Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

winki

Ty si jej bola vysvetliť, že jej manžel spáva s tebou?
Zrazu chceš hrať férovú hru? A čo si robila 5 rokov? Ona možno tiež nevedela čo sa deje, tiež je asi nič nevysvetlil. Deti boli tiež asi klamané. Vtedy bolo fajn, že? Ale zrazu si dostala kopačky a nevieš to prekusnúť a už sa hráš na férovú a chúdaťko nevinné, ktorému bolo ublížené najviac.

Prepáč ja nie som na jeho strane, ale z takýchto žien mi je zle.

Zelena

Vy sa stale staviate na jej stranu, ale skuste sa na to pozriet aj z mojho hladiska. Keby ste boli na mojom mieste, 5 rokov s chlapom, o ktorom viete, ze nezije so svojou manzelkou, nespavaju spolu, nic s nou uz roky nema. Nasiel si inu, ma ju rad a planuje s nou spolocny zivot. Planuje sa rozviest, takze uz ten vztah predtym co bol je pre neho pase. A odrazu v jeden den zmizne, viac sa neukaze a odrazu je zase pri tej prvej, s ktorou uz nic nemal. Je to normalne? Ako sa mam citit ja, co ja nemam ziadne prava, len povinnost drzat hubu a so vsetkym sa zmierit? Preco o tom so mnou nikto z nich nechce hovorit? Preco mi to nevysvetlil ani on a nechce mi to vysvetlit ani ona? Predsa na to musi mat nejaky nazor.

hm..

ty by si mala sucit s niekym, kto ti 5 rokov fikal muza? ja snivam asi :D

klobuk dole pred tou zenou, ze ta tam neprefackala..vidno, ze ma uroven a tu trapnu situaciu, do kt. si ju dostala, zvladla s absolutnym nadhladom

winki

:D a čo si čakala? Že ti bude utierať soplíky? Že ti ho ešte v ten deň pobalí a dovedie do tvojho náručia či chce on či nie? :D Smiešne a trápne.

Zelenalinka

A dost ma sklamalo, ze videla na mne, ze som z toho na nervy, aj mi tam vystupili slzy do oci a nic to s nou neurobilo. Vobec ani len stipku sucitu som v nej nevidela.

winki

A má pravdu.... takto sa správa vyzretá dospelá žena, ktorá nie je závislá na chlapovi a nemá potrebu rozmazávať svoje súkromie s jeho milenkou.
On je dospelý svojprávny. No ty by si sa mala radšej pozrieť do zrkadla a uvedomiť si ako sa správaš.

Zelenalinka

Nechapem co je na tom ked som isla za jeho manzelkou. Keby mi on dvihal telefony tak to urcite neurobim. Nebola som si ista, ci je s nim vsetko v poriadku. Predsa po piatich rokoch ked sa Ti chlap uplne odmlci a nepoda ziadne vysvetlenie, tak jasne ze Ta moze napadnut vselico. On sa nikdy neprejavoval ako nejaky psychopat, bol uplne normalny, planovali sme spolocny zivot. S manzelkou uz roky nespaval, nezili spolu. A odrazu pri nej ostane a mne sa viac neohlasi. To mi vobec nedava zmysel. Neverim tomu ani nahodou ze sa ma jednoducho najedol a hotovo. Toto by on urcite neurobil, za tie roky ho dobre poznam. Preto som chcela tomu prist na koren, co sa vlastne deje, preco sa odmlcal.
Neviem ci ona bola ku mne chladna preto, lebo som to bola ja. Zase nemozem povedat, ze by bola drza, ale skoro nic mi nepovedala. Vlastne ani o nom. Ja som sa jej predsa nemohla rovno opytat ci spolu uz ziju aj intimne, ci sa naozaj k sebe vratili so vsetkym co k tomu patri. A nepovedala mi nic ani na to, ze on sa mi viac neohlasil. Teda, vobec mi to nijako nevysvetlila, len povedala, ze ona za neho nerozhoduje, ze on je dospely muz a ze to co bolo alebo je medzi nami sa tyka jeho a mna, ale nie jej! Tak to ma dojalo. Ma ho doma, trci jej pri zadku a ona povie, ze to sa jej netyka.

hm..

ty si sedis na kabli? zato ze sa chovala k tebe chladne a odmerane (co je prirodzene, ja by som s tebou rovno vyrazila dvere), ides ty robit nejake zavery? ano mas pravdu, ta mrcha ho ma zamknuteho v pivnici a on chudak caka na vyslobodenie..a potom budete stastne zit az naveky vekov..amen..
omg..ako moze byt niekto v tvojom veku taky strasne naivny a sprosty? sorry za tvrde slova, ale toto sa uz neda citat..namiesto toho, aby si to uz sakra nechala tak, konecne ti doplo a zmierila sa so situaciou..dokazala si sa ponizit natolko, ze si isla otravovat jeho zenu a prosikat o vysvetlenie..stavim sa, ze sa na tebe obaja doma dobre bavia..nabuduce skus zastavit ich postara, mozno on bude vediet viac..

Zelenalinka

Vobec s nemyslim ze moj frajer ma mrchu a ze ja ho oslobodim. Snazim sa ho pochopit. Aj to, ako s nou moze zit, co sa mu na nej paci. To ze je pekna mu predsa nemoze stacit. Podla toho co mi o nej kedysi hovoril je to uspesna zena a vraj je velmi oblubena. Ja si to neviem dost dobre predstavit, na mna posobila velmi chladne.
A este co tu ktosi napisal ze mam ist za jej sefkou - tak ona sefku nema, ona sama je sefka.

dobropraj

Maoam: Skús pochopiť aj ty ju. Jej frajer má mrchu a ona ho musí oslobodiť. Možno jej nedvíha preto že sa bojí, ale veľmi chce. Čo ty vieš, treba to zistiť, nech skúša ďalej. :-)