Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
lovely4

Dobrý deň chcela by som poradiť.Už dlhšiu dobu ma bolia všetky kĺby na rukách ,veľmi mi opúchajú bolesti sú už neznesiteľné v noci vôbec nemôžem spať .keď prídem do práce tak sa to zhorší pretože pracujem v chlade lekárka mi robila aj testy na reumu pred štyrmi mesiacmi ale tie boli vraj v poriadku.Chcela by som poradiť čo by to mohlo byť ďakujem za odpoveď.

ni-ka

ahoj lovely:-)
to je rozne...zavisi to od pocasia, aktivity ochorenia, zleho spanku, nadmernej zataze, psychickej nepohody,stresu...vacsinou "staci" ibalgin 800vka, ale brala som uz aj tralgit (tramal)...
ale ja beriem kortikoidy a imunosupresiva uz par rokov a teraz som v remisii, takze to nie je take zle...
a beriem aj klbovu vyzivu, cecko a MSM, tlmia zapal a bolesti v klboch...mne to dost pomaha-na chvilu som to vysadila a uz ma rozbolel bedrovy klb a krivala som:-(

lovely4

ahoj ni-ka chcem sa ta opytat co pouzivas proti bolesti ked ti nezaberaju lieky co mas od lekarky ??ja som bola teraz styri dni po pn-ke v praci a neskutocne ma bolia ruky

ni-ka

a obcas daj vediet ako na tom si a ako sa ti dari :-) alebo ak by si si chcela popisat...ja som tiez reumat.pacient :-)

ni-ka

ok:-) tak sa drz v teple, ak sa da tak sa setri a zbytocne sa nestresuj...drzim palce aby sa ti to nehorsilo:-) drz sa!

ni-ka

Narodny ustav reumatologickych chorob:-) tam sa specializuju na tieto ochorenia a robia kompletne vysetrenia...k reum.artritide sa totiz mozu pridruzit aj ine ochorenia s reumou spojene...raynaudov fenomen, sjorgenov syndrom, vaskulitida a podobne...