Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
lovely4

Dobrý deň chcela by som poradiť.Už dlhšiu dobu ma bolia všetky kĺby na rukách ,veľmi mi opúchajú bolesti sú už neznesiteľné v noci vôbec nemôžem spať .keď prídem do práce tak sa to zhorší pretože pracujem v chlade lekárka mi robila aj testy na reumu pred štyrmi mesiacmi ale tie boli vraj v poriadku.Chcela by som poradiť čo by to mohlo byť ďakujem za odpoveď.

lovely4

dakujem všetkym za rady buduci tyzden idem zmenit lekarku uz som si nasla novu len musim zrusit zmluvu u tej povodnej a som zvedava co poriesim ..a na vysetrenie karpalu uz nemusim mam ho zisteny na oboch rukach zatial chvalabohu len prvy stupen nadobudla som si ho v praci

reumka

teda - nemam na mysli liecbu u nejakeho liecitela ale normalne prirodne lieciva. chodim do ambulancie alternativnej mediciny v BA.

reumka

lovely4, mám 27 rokov a pred rokom a pol mi zistili reumu. absolvovala som ale specialne vysetrenia u reumatologicky, az potom sa na to prislo. okamzite mi nasadili drasticku liecbu kortikoidmi. do pol roka som pribrala 17 kil, velmi mi vypadali vlasy, ale opuchy klbov ani bolesti sa nezmiernili. po roku neuspesnej liecby, kedy mi lekarka povedala, ze s bolestami sa budem musiet zmierit a ze vraj u isteho percenta pacientov ziadna liecba nezabera, som sa obratila na alternativnu medicinu. liecim sa tam stvrty mesiac. uz po niekolkych tyzdnoch ustupili bolesti a opuchy. z tyzdna na tyzden sa citim lepsie. liecba je ale draha lebo si ju musim celu platit. nemam ale ine vychodisko. uz sa nemienim nicit hormonmi ktore mi za rok uplne dokatovali telo a pritom mi vobec nepomohli. prestala som verit tomu, ze lekarom skutocne zalezi na nasom zdravi. su maximalne ochotny predpisovat nam lieky lebo z toho maju mastne provizie.

ni-ka

a ked sa to zhorsuje v chlade tak urcite toho reumatologa...
mne ked robi obvodak testy tak RF (reumat.faktor) mam ok, ale reumatolog robi specialne testy na ANA,ENA protilatky, C3,C4 komplement a podobne-to su testy ktore obvodny nerobi a preto nemoze s urcitostou zamietnut ze nemas reumat.ochorenie ale MUSI ta tam poslat...nenechaj to tak,nie je to sranda...

ni-ka

to si nebola ani u reumatologa?len u obvodnej?asi by bolo dobre zmenit lekarku...
v kazdom pripade by som to nenechala len tak, treba urcite kompletne reumatologicke vysetrenie, pripadne neurologicke (syndrom karp.tunela)...